Çözüldü FIFA 22 oyuncular eski takımlarında gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DiabIo

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi ben Weghorst, Saiss, Gedson gibi oyuncuları Beşiktaş'a transfer ettim. Kariyer modunda yeni takımlarında yani Beşiktaş'ta gözüküyor. Ama klasik santra maçlarında eski takımlarında gözüküyor. Nasıl çözebilirim bunu? Hayatımda ilk defa FIFA (22) yükledim. Fazla bir şey bilmiyorum 😅

Çözüm
Başlıkta belirttiğim gibi ben Weghorst, Saiss, Gedson gibi oyuncuları Beşiktaş'a transfer ettim. Kariyer modunda yeni takımlarında yani Beşiktaş'ta gözüküyor. Ama klasik santra maçlarında eski takımlarında gözüküyor. Nasıl çözebilirim bunu? Hayatımda ilk defa FIFA (22) yükledim. Fazla bir şey bilmiyorum 😅
Santra maçlarında takımları ayarladığın sırada orta kısımda "Güncel formları kullan" tarzı bir yazı var koldan "Y" ile tıklanıyor. Orayı kapatman lazım. *Şimdi oyuna girip baktım. Aşağıda attığım "CANLI FORM VAR" tikini kapatmanız gerekiyor.

1659216443407.png
Santra maçlarında takımları ayarladığın sırada orta kısımda "Güncel formları kullan" tarzı bir yazı var koldan "Y" ile tıklanıyor. Orayı kapatman lazım. *Şimdi oyuna girip baktım. Aşağıda attığım "CANLI FORM VAR" tikini kapatmanız gerekiyor.

1659216443407.png

Son düzenleme:
Çözüm
Santra maçlarında takımları ayarladığın sırada orta kısımda "güncel formları kullan" tarzı bir yazı var koldan "y" ile tıklanıyor. Orayı kapatman lazım. *şimdi oyuna girip baktım. Aşağıda attığım "canlı form var" tikini kapatmanız gerekiyor.

Eki Görüntüle 1469452

Teşekkürler dostum ilk defa faydali bir cevap gördüm 😄

Geri
Yukarı