FIFA 22 oyuncular çok hantal

ndmblgc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kariyer modunda oynarken oyuncular ne ayar yaparsam yapayım acayip hantallar. Rakip ara pası atıyor benim oyuncular dönüp kaleye koşma refleksini gösterene kadar adam gidiyor golünü atıyor. Press yapacaklar adam çalım atıyor geri döneceğine tır gibi bir manevrayla genişten alarak dönüyor. Kafayı yemek üzereyim. Sinirden 2 tane kol kırdım. Var mıdır bunun bir ayarı çaresi yoksa sileyim mi oyunu? Kanser edecek çünkü.

Oyuncularınızın gen puanı kaç ? Ondan kaynaklıdır büyük ihtimal. Santradan psg seçin deneyin ordada varmı aynı sorun.

Merhaba, kariyer modunda oynarken oyuncular ne ayar yaparsam yapayım acayip hantallar. Rakip ara pası atıyor benim oyuncular dönüp kaleye koşma refleksini gösterene kadar adam gidiyor golünü atıyor. Press yapacaklar adam çalım atıyor geri döneceğine tır gibi bir manevrayla genişten alarak dönüyor. Kafayı yemek üzereyim. Sinirden 2 tane kol kırdım. Var mıdır bunun bir ayarı çaresi yoksa sileyim mi oyunu? Kanser edecek çünkü.
Eğer sizde benim gibi İngiltere 2. liginden takım alıp uzun süreli kariyer kasıyorsanız normaldir fakat yüksek overall'u olan takımlarla aynı sorunu yaşıyorsanız oyuna daha tam anlamıyla hakim olamayabilirsiniz bir de FİFA 19'dan direkt geçtiyseniz olabilir çünkü gerçekten ben ilk geçtiğimde inanılmaz hantallaşmış gelmişti 10-15 saat sonra alışıyorsunuz defans yaparken press yapmamaya çalışın alan kapatın L2 ile bir de top sürerken dar yerlerde L1 ile top sürün kısa sürede kolaylaşmaya başlar.

Ayarlarda oyun hızı gibi bir seçenek var. Onu değiştirmeyi denediniz mi?

Evet oyun hızı hızlıda.

Oyuncularınızın gen puanı kaç? Ondan kaynaklıdır büyük ihtimal. Santradan psg seçin deneyin orada da var mı aynı sorun.

70-82 arası ilk 11 ortalaması 77-78

Eğer sizde benim gibi İngiltere 2. liginden takım alıp uzun süreli kariyer kasıyorsanız normaldir fakat yüksek Overall'u olan takımlarla aynı sorunu yaşıyorsanız oyuna daha tam anlamıyla hakim olamayabilirsiniz bir de FIFA 19'dan direkt geçtiyseniz olabilir çünkü gerçekten ben ilk geçtiğimde inanılmaz hantallaşmış gelmişti 10-15 saat sonra alışıyorsunuz defans yaparken press yapmamaya çalışın alan kapatın L2 ile bir de top sürerken dar yerlerde L1 ile top sürün kısa sürede kolaylaşmaya başlar.

Evet 19'dan direkt 22'ye geçtim ve eski savunmada oynuyorum fakat gerçekten gram zevk vermiyor. Neden tır gibi dönüyorsun adama pres yapacağın zaman. Yazık oldu 450 TL'ye.

Evet oyun hızı hızlıda.

70-82 arası ilk 11 ortalaması 77-78

Evet 19'dan direkt 22'ye geçtim ve eski savunmada oynuyorum fakat gerçekten gram zevk vermiyor. Neden tır gibi dönüyorsun adama pres yapacağın zaman. Yazık oldu 450 TL'ye.
FIFA 19 zaten 22’den gerçekci bir oyun. Hantallık sorununu oyuncularının çevikliğini arttırarak biraz azaltabilirsin.

FIFA 19 zaten 22'den gerçekçi bir oyun. Hantallık sorununu oyuncularının çevikliğini arttırarak biraz azaltabilirsin.

Hocam ayarlardan hepsini kurcaladım sprint hızını falan her şeyi yükselttim ama yok adam koşarken geri döneceğim diye tır misali genişten dönüyor. Akıl alır gibi değil.

Ara pasları sizin önceden savunmacılarınızı kontrol edip geriye koşmaya başlayarak veya pas arası yaparak kesmeniz gerekiyor. Bilgisayar kontrollü savunmacı arapas kesecekse oturalım bilgisayar oynasın.

FIFA 21 ve 22’de orta alandaki paslaşmalar ve arapaslar biraz abartı güçlü maalesef, yapılacak pek bir şey yok.

Sorununuza faydalı olabilecek bir seçenek var, seçtiğiniz oyuncunun ilk 1 saniye boyunca kendi hareketine devam etmesiyle ilgili, belki o yardımcı olur. Böylece geri koşan oyuncunun kontrolünü aldığınızda saniyelik duraksamalar olmuyor, oyuncu koşusuna kısa süre devam ediyor, sonra siz devam ediyorsunuz. Ayarın adını hatırlamıyorum.

Artık öyle X tuşuna basayım oyuncular kendileri pres yapsın diye bir şey de yok. Kendiniz yönetmeniz, pas kanallarını vs kendiniz pozisyon alarak kapatmanız gerekiyor.

19’dan direkt geçmeniz ve eski savunmaya alışık olmanız kaynaklı bir sorun, garipsemeniz ve zorlanmanız doğal. Yeni savunmaya alın, internetten savunma taktikleriyle ilgili videolar izleyin, ona göre oynayın, onun dışında yapacak pek bir şey yok.

Geri
Yukarı