FIFA 22 Steam doğrulama yapıp duruyor

HaDeSss

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2022-08-09 131120.png

Ekran görüntüsü 2022-08-09 131304.png

Ekran görüntüsü 2022-08-09 131011.png

Doğrulamayı yapıyorum bittikten sonra açmak istiyorum. Ya tekrar doğrulama yapıyor ya da yukarıdaki hatayı veriyor. Silip yüklemektende korkuyorum kariyerler falan gider diye bir çözümü var mı veya silsem kariyerler falan gider mi?

Hocam genel bir sorun var Discord sunucularında da bunu söylüyorlardı. Herhangi bir mod kurdunuz mu oyununuza?
yok kurmadım daha dün normal oynuyordum şimdi sabah da gireyim dedim bu sorunla karşılaştım dedim acaba dosyalarmı bozuk ama bişey bulamadım

Genel bir sorun mevcut. Silip yüklemeyle ugrasmayin simdilik.
teşekkürler sağolun haber verdiğiniz için şimdilik beklemede kalıyorum o zaman iyi günler

Eki Görüntüle 1479403

Eki Görüntüle 1479405

Eki Görüntüle 1479406

Doğrulamayı yapıyorum bittikten sonra açmak istiyorum. Ya tekrar doğrulama yapıyor ya da yukarıdaki hatayı veriyor. Silip yüklemektende korkuyorum kariyerler falan gider diye bir çözümü var mı veya silsem kariyerler falan gider mi?
Bir arkadaşımda bugün aynı sorunu yaşadı. Origini kaldırıp Fifa 22 yi tekrar başlatınca origin tekrar kuruldu ve sorun düzeldi sizde deneyebilirsiniz.

Sorun güncellemeyle düzeldi FIFA 22'ye güncelleme geldi yaptım düzeldi direkt sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı