FIFA 22 sürekli müzikler değişiyor

NamertClk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, indirimi yakalamışken FIFA 22'yi satın aldım ve Gaming bilgisayarımda gamepad ile oynamak için de platoon marka PL-2596 modelde 2 adet USB girişli PS3 model gamepad aldım. YouTube'da gördüğüm bir video üzerine Steam kontrolcü ayarlarından gamepadlerimi okuttuktan sonra varsayılan PS3 şablonunu kullanarak oyunu kollarla oynamayı başardım. Şablon görüntüsü ise şöyle:

Ekran Görüntüsü (63).png

Fakat bu şekilde oynarken de şöyle bir problemle karşılaştım, oyun içindeki müzikler çalıyor, çaldıktan 3 saniye sonra diğer müziğe geçiyor. Sanki müzik listenizde sürekli müzik değiştiriyormuşsunuz gibi oluyor. Kolları çıkardıktan sonra ise bu sorun ortadan kalkıyor. Şöyle bir ayrıntı vereyim oyun içindeyken Shift+Tab kısayoluyla Steam arayüzünde girdiğimde de sorun ortadan kalkıyor. Sanki oyun içinde bir tuş (müzik değiştirme tuşu olabilir) sürekli spamlanıyormuş gibi oluyor. Gamepad tuşlarının bozuk olma ihtimaline karşı hepsini denedim fakat ne denerken ne oyun içinde bir problem çıkartmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Gamepad in görüntüsünü de şöyle bırakayım.

1653577418724.png

Hocam tekrardan Merhaba. Mesaji attıktan sonra technopata girmedigim için görmemişim. Şimdi ben de bilgisayarda kol yardımıyla mortal combat ve pes oynuyorum sıkıntısız bir şekilde. Google de " shibari ps3 kol" yazınca dedigim uygulamayi yapma rehberleri çıkıyor zaten indirme linkleriyle beraber.

Burdan da bakabilirsiniz.

Hocam tekrardan Merhaba. Mesaji attıktan sonra technopata girmedigim için görmemişim. Şimdi ben de bilgisayarda kol yardımıyla mortal combat ve pes oynuyorum sıkıntısız bir şekilde. Google de " shibari ps3 kol" yazınca dedigim uygulamayi yapma rehberleri çıkıyor zaten indirme linkleriyle beraber.

Burdan da bakabilirsiniz.
hocam burada bluetooth ile bağlama yöntemini anlatıyor usb ile bağlanıyorum ben kolda wireless özelliği yok ne yazıkki.

hocam burada bluetooth ile bağlama yöntemini anlatıyor usb ile bağlanıyorum ben kolda wireless özelliği yok ne yazıkki.
Hocam siz usb ile bi kere baglanirsanz yeterli kabloyu çıkarmayın. Ben de kablolu kullanıyorum zaten. Bimden aldığım 50 liralik kol :) baska anlatım olan videolara bakın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı