FIFA 22 Transfer Güncellemesi 2023

Daha önceden formalarla ilgili bir sorun çıkmıştı alternarif formalar tamamen default beyaz forma olarak gözüküyordu kodları düzeltince sorun çözülmüştü, siz hangi takımlarda bu sorunu yaşadınız?
bütün takımlar da alternatif formalar yok

ayrıca stadyum isimleri çok tuhaf 3 büyüklerin

Son düzenleme:
Başka bir yama kullanıyor musunuz? Bende şu an öyle bir sorun gözükmüyor. Son güncellemeyi tekrar yükleyip kontrol eder misiniz? Problem devam ediyorsa ekran görüntüsü paylaşır mısınız Arsenal, Beşiktaş vb. örnekleri.
deneyip bilgi vereceğim başka mod kullanıyorum kontrolleri sağlayıp dönüş yapacağım teşekkür ederim

beşiktaş arsenal falan 3. formalar var fenerbahçe galatasaray falan yok default halinde fenerbahçe de falan da var

son düzenleme:

ben fifer's modu kullanıyordum ama sorunların çoğu ondan kaynaklıymış kaldırdım hangi patchleri kullanabilirim bilmiyorum eep sıkıntılı kariyer kayıtlarını eep silince kullanamıyoruz mellivora mı ne vardı o da fifa 22 ye çıkartmamış hala güzeldi ama işte..

Son düzenleme:
deneyip bilgi vereceğim başka mod kullanıyorum kontrolleri sağlayıp dönüş yapacağım teşekkür ederim

beşiktaş arsenal falan 3. formalar var fenerbahçe galatasaray falan yok default halinde fenerbahçe de falan da var

son düzenleme:

ben fifer's modu kullanıyordum ama sorunların çoğu ondan kaynaklıymış kaldırdım hangi patchleri kullanabilirim bilmiyorum eep sıkıntılı kariyer kayıtlarını eep silince kullanamıyoruz mellivora mı ne vardı o da fifa 22 ye çıkartmamış hala güzeldi ama işte..
@vivirmidas kardeşim fenerbahçe galatasaray 3. alternatif formalar senin squad dosyası yüzünden yok denedim

@vivirmidas kardeşim fenerbahçe galatasaray 3. alternatif formalar senin squad dosyası yüzünden yok denedim
:) Ben kontrol ettiğimde alternatif formalar yerli yerinde duruyor, ben bu işe başlarken orijinal kadro dosyası üzerinden güncellemeler yaptım, siz ekstra yama kullanıyorsunuz, şimdi benim dosyam yüzünden mi yok sizin kullandığınız yama yüzünden mi? hatalı iş yapmışız gibi konuşuyorsunuz :)

:) Ben kontrol ettiğimde alternatif formalar yerli yerinde duruyor, ben bu işe başlarken orijinal kadro dosyası üzerinden güncellemeler yaptım, siz ekstra yama kullanıyorsunuz, şimdi benim dosyam yüzünden mi yok sizin kullandığınız yama yüzünden mi? hatalı iş yapmışız gibi konuşuyorsunuz :)
hayır kadroları sıfırlıyorum ayarlardan o zaman 3. formalar geliyor sıkıntı olmuyor ama squad dosyası sizin dosyaya özel değil başkalarını da deniyorum 3. formalar gidiyor bazı takımların tuhaf bir durumla karşı karşıyayım size ithafen değil

edit: kullandığım bütün yamaları kaldırdım öyle girdim ama ekstra oyun harici squad dosyası ekleyince 3. formalar gidiyor ama belli başlı takımlar çözemedim bana yardımcı olabilir misiniz?

Yama sorunsuz çalıştı ancak bir ricam olacak oyuncu yüzleri ve takım formalarını da güncelleyebilir misiniz veya bildiğiniz başka bir yama varsa o da olur

Geri
Yukarı