FIFA 22 ut "EA sunucularına bağlanamıyor" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

R3spct

Yoctopat
Daha fazla  
Ultimate Team giriyorum ve 2-3 dakika sonra bu hatayı alıp bağlantımı kesiyor. Çözümünü bilen var mı acaba?

Dosya Ekleri

• 1658829790498.png
    1658829790498.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 281
Son düzenleyen: Moderatör:
Server bakımda olabilir. Arkadaşlarınıza bağlanıp bağlanamadıklarını sorun eğer bağlanabiliyolarsa internet bağlantınızı bir kontrol edin. İnternetiniz Wi-Fi ile bağlı ise kablo ile bağlamayı deneyin.

Superonline mı kullanıyorsun?
hayır

Server bakımda olabilir. Arkadaşlarınıza bağlanıp bağlanamadıklarını sorun eğer bağlanabiliyolarsa internet bağlantınızı bir kontrol edin. İnternetiniz Wi-Fi ile bağlı ise kablo ile bağlamayı deneyin.
iki gündür bu durumda arkadaşlarımda bi sıkıntı yok ve kablo kullanıyorum zaten

iki gündür bu durumda arkadaşlarımda bi sıkıntı yok ve kablo kullanıyorum zaten

Hayır

İki gündür bu durumda arkadaşlarımda bir sıkıntı yok ve kablo kullanıyorum zaten

İki gündür bu durumda arkadaşlarımda bir sıkıntı yok ve kablo kullanıyorum zaten

O zaman kablosuz bağlanmayı dene. Kablonda temazsızlık veya Ethernet portunda sorun olabilir. Bilgisayardan mı oynuyorsun yoksa Xbox'dan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı