FIFA 22'de istediğim butona geçememe

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
2 gündür FIFA 22 oynuyorum ama bazen videodaki gibi sorun oluyor. İstediğim menüye, mesaja, kısacası seçmek istediğim şeyi seçemiyorum. Sadece yukarı yapmak istediğim zaman böyle oluyor. Logitech F710 kullanıyorum ama klavyede de aynı şey oluyor. Gamepad testinde de bir sorun gözükmüyor. Hiç böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Nasıl çözebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 gündür FIFA 22 oynuyorum ama bazen videodaki gibi sorun oluyor. İstediğim menüye, mesaja, kısacası seçmek istediğim şeyi seçemiyorum. Sadece yukarı yapmak istediğim zaman böyle oluyor. Logitech F710 kullanıyorum ama klavyede de aynı şey oluyor. Gamepad testinde de bir sorun gözükmüyor. Hiç böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Nasıl çözebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorunu yaşamanın sebebi fareni oyun içinde tutman olabilir. Fareyi oyun dışına doğru tutarsan sorunun çözülebilir

Evet, şimdi oynarken yine oldu ve fareyi hareket ettirdiğimde sürekli seçmeye çalıştığı bölümde olduğunu farkettim. Gamepad'te bir sorun var diye korkmadım değil.. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. 🙃

Evet, şimdi oynarken yine oldu ve fareyi hareket ettirdiğimde sürekli seçmeye çalıştığı bölümde olduğunu fark ettim. Gamepad'te bir sorun var diye korkmadım değil. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. 🙃

Bende aynı problemi yaşıyorum ama çözülmüyor. Ayrıca bende sanki DualSense varmış gibi gösteriyor. Düzeltemedim bir türlü.

Geri
Yukarı