FIFA 22'de kadrolar güncellenecek mi?

elon_muskk

Hectopat
Merhabalar, bende orijinal FIFA 21 var. FIFA 22'de ve sonraki serilerde kadrolar güncellenecek mi ya da güncelleme almaya devam edecek mi? Misal, Trabzonspor'un yeni Transferlerinden biri Hamsik. FIFA 22'de ben Hamsik ile oynayabilecek miyim?

Merhabalar, bende orijinal FIFA 21 var. FIFA 22'de ve sonraki serilerde kadrolar güncellenecek mi ya da güncelleme almaya devam edecek mi? Misal, Trabzonspor'un yeni Transferlerinden biri Hamsik. FIFA 22'de ben Hamsik ile oynayabilecek miyim?
FIFA 22'de kadro güncellenir de niye FIFA 21'e sahip olduğunuzu belirttiniz? FIFA 21'e transfer güncellemesi gelmez. Zaten her sene FIFA bundan dolayı yeni oyun olarak çıkıyor. :)

FİFA 22 çıktığında 21 son güncelleme alır daha da kadro güncellemesi gelmez.

Yav ben bu oyuna daha niye para verdim o zaman ? Benim orijinal almaktaki amacım sadece offline modda oynamak ve güncel kadrolardı.
FIFA 20 ile FIFA 21 eğer aynı kadrolara sahipse neden FIFA 20 almadınız? Zaten işin olayı bu.
Banane kardeşim oyunun fiyatından ben cevap vermişim kızgın atıyorsun.
Güncelleme gelmez. Gir o zaman FIFA 11'e bak bakayım Mustafa Muhammed neredeymiş?

Yeni konular

Geri
Yukarı