Valorant'ta demir elonun iyi oynaması normal mi?

LordGY

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen gün Valorant'a tekrar bir döneyim dedim ve maça girdim. Demir eloya attı ve 34 vurdum. Sonra bir maç daha girdim ve yanımda giren arkadaşım scope açarak tarıyor ve 30 killi var. Bense daha çok adamların kafasına odaklanıyorum ve demirdeki adam bana öne tap atıyor. Aynı adam arkadaşımın karşısına geçince boş boş bakıyor ve arkadaşım yine de scope açarak adamı alıyor. Acaba sorun bende mi, neden böyle.

Merhaba arkadaşlar geçen gün Valorant'a tekrar bir döneyim dedim ve maça girdim. Demir eloya attı ve 34 vurdum. Sonra bir maç daha girdim ve yanımda giren arkadaşım scope açarak tarıyor ve 30 killi var. Bense daha çok adamların kafasına odaklanıyorum ve demirdeki adam bana öne tap atıyor. Aynı adam arkadaşımın karşısına geçince boş boş bakıyor ve arkadaşım yine de scope açarak adamı alıyor. Acaba sorun bende mi, neden böyle.

Hmm, ilginç. Her seferinde mi yoksa nadiren mi One tap atıyor.

Her seferinde oluyor.

Hocam demirde çok fazla movement ve Gamesense'e dikkat ettiklerini sanmıyorum.

4 maçta her el şans olduğuna inamıyorum hocam.

Aslında atabilirsem bir klip atabilirim.

Klip atarsan bakabiliriz. Smurf yaygınlığı da çok bunu da göz önünde bulundurmak gerekli.

Her şey aim değil. Movement ve gamesense de önemli. :)
Bir de Valorant oynuyorsanız şansınızın da olması gerekiyor, mermiler tek tek sıktığınızda bile random gidiyor çünkü. Bu yüzden Guardian oynamıyorsanız one tap önermiyorum, Vandal'la 2'li, Phantom'la 3'lü burst'ler atarak oynayın.

Bir de Valorant oynuyorsanız şansınızın da olması gerekiyor, mermiler tek tek sıktığınızda bile random gidiyor çünkü. Bu yüzden Guardian oynamıyorsanız One tap önermiyorum, Vandal'la 2'li, Phantom'la 3'lü Burst'ler atarak oynayın.

Tamam öyle deneyeceğim teşekkür ederim.

Klip atarsan bakabiliriz. Smurf yaygınlığı da çok bunu da göz önünde bulundurmak gerekli.

Kip ayarlamaya çalışacağım hocam o kadar çok bıktımki artık kendimi offline kafa dinlemelik oyunlara verdim.

Geri
Yukarı