FIFA 22'de rakip oyundan çıkınca kazanmış sayılmıyorum

redu03

Hectopat
Ben FIFA 2022 Online maç oynuyorum rakip beni yenemeyeceğini anlayınca oyundan çıkıyor. Normal şartlarda galip tarafım ve rakibim oyundan ayrılmış. Beni galip sayması gerekirken galibiyetimi saymıyor. Ve bu hep ben yenerken oluyor. Çıldırmak üzereyim. Bu arkadaşlar hileci midir? Bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben FIFA 2022 Online maç oynuyorum rakip beni yenemeyeceğini anlayınca oyundan çıkıyor. Normal şartlarda galip tarafım ve rakibim oyundan ayrılmış. Beni galip sayması gerekirken galibiyetimi saymıyor. Ve bu hep ben yenerken oluyor. Çıldırmak üzereyim. Bu arkadaşlar hileci midir? Bir çözümü var mı?

Haha, trajikomik bir olay.

Hayır bu normal bir şey, eğer karşıdaki rakibiniz oyundan normal şekilde menüden veya direk oyunu kapatarak çıkarsa Win alırsınız. Ama eğer karşıdaki internetin fişini çekip ya da modemi kapatıp kendini oyundan düşmüş gibi gösterirse Win alamazsınız. Maalesef çözümü yok.

Hayır bu normal bir şey, eğer karşıdaki rakibiniz oyundan normal şekilde menüden veya direk oyunu kapatarak çıkarsa Win alırsınız. Ama eğer karşıdaki internetin fişini çekip ya da modemi kapatıp kendini oyundan düşmüş gibi gösterirse Win alamazsınız. Maalesef çözümü yok.
FIFA20 ve 21 ide onine oynadım. Aynı sıkıntı yoktu. Galip geldiğim hiç bir maçta puan alamadığım olmadı yüzlerce maç yapmama rağmen. FIFA22 de muhtemelen bir açık var. Çok sinir bozucu

Aynı problemi ben de yaşıyorum. Çözümü yok galiba?

Dosya Ekleri

• 0B61FA78-5B2D-4C16-8387-5337D690AD25.jpeg
    0B61FA78-5B2D-4C16-8387-5337D690AD25.jpeg
    166,9 KB · Görüntüleme: 125
Yok kanka sana denk gelmemiştir bu yıllardır olan bir şey. Araştır istersen.
Playstationda fıfa oynarken cıksalar bile win alıyordum ama Pc sürümünde yenemeyeceklerini anlayınca çıkıyorlar ve mac oynanmamıs sayılıyor boşuna zamanım çalınıyor fıfadan sogudum resmen umarım 23 ile bu açık giderilmiştir

Peki nasıl yapıyorlar o işi ? adamı yendim oyundan çıktı galibiyetim sayılmadı 1 dakika sonra tekrar eşleştik yine yendim yine çıktı sayılmadı. modem kapatmayla olmuyor başka bir işlem yapıyorlar hakkım haram olsun artık fifa dan resmen soğudum

Yok hala aynı hem Xbox hem PC'den oynadım aynı bug hala var.
Hileyi öğrendim şans eseri, PC de oynuyorsan oyunu aşağı indir ya da pencereyi küçült 5 10 saniye sonra bağlantı koptu diyor ve maç sayılmıyor

Aynı problemi ben de yaşıyorum. Çözümü yok galiba?
Hileyi öğrendim şans eseri, PC de oynuyorsan oyunu aşağı indir ya da pencereyi küçült 5 10 saniye sonra bağlantı koptu diyor ve maç sayılmıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı