Yeni FIFA oyunu çıkınca FIFA 22 oynamaya devam ediliyor mu?

true3437

Yoctopat
Merhaba, Steam'den 600 TL'ye FIFA 22 almak istiyorum fakat aldığım zaman sınırsız bir şekilde oynayabilir miyim? Yani yeni FIFA'lar çıktığında eskiler Steam'den kaldırıldığı için ben alsam da sürekli kütüphanemde durur mu? Konuya pek hakim olmadığımdan bilmiyorum.

Merhaba, Steam'den 600 TL'ye FIFA 22 almak istiyorum fakat aldığım zaman sınırsız bir şekilde oynayabilir miyim? Yani yeni FIFA'lar çıktığında eskiler Steam'den kaldırıldığı için ben alsam da sürekli kütüphanemde durur mu? Konuya pek hakim olmadığımdan bilmiyorum.
600 TL'ye FIFA 22 almak yerine FIFA 23'te hemen hemen aynı ücrette. Yeni nesil oyunu tercih etmeniz daha doğru olacaktır. En azından güncel versiyon ve online oynuyorsanız daha uzun süre online oynayabilirsiniz.

600 TL’ye neden FIFA 22 alıyorsunuz? 700 TL’ye FIFA’nın yeni çıkacak oyunu satılıyor üstelik yeni jenerasyon ve oyun motoru ile.

Ürün Sınırsız sizde duruyor istediğiniz kadar oynayabilirsiniz ama 600 TL'ye FIFA 22 Almak yerine FIFA 23 Alın indirimde 95 TL'ye FIFA 22 Alın daha iyi olur.

Geri
Yukarı