FIFA 22'ye sahip olanlara 23 indirimli olacak mı?

Yuzuf

Yoctopat
Daha fazla  
FIFA 21 alanlara 22 indirimli olmuş. Şimdi 22 alanlara 23 de olacak diyorlar da bu PlayStation için mi geçerli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin üzerinde FIFA 22'ye sahibim ve %10 sadakat indirimi uyguluyorlar. PlayStation tarafında ise PS Plus'ın vermiş olduğu ücretsiz FIFA 22 var fakat sadakat indirimi uygulanmıyor. Sadece EA Play'e sahip olanlara %10 indirim uygulanıyor. PS Store'dan direkt olarak alınmış oyuna indirim uygulanıyor mu onu bilmiyorum.

Steam'de indirim olur mu 22 sahiplerine?

Steam'de EA Play'e sahip değilim fakat Steam'den almış olduğunuz FIFA 22 Origin kütüphanesinede ekleniyor. Origin üzerinden indirimli olarak satın alabilirsiniz.
baktım hocam saadece yüzde 10 indirim steamdede 10 veriyor zaten demekki artık ea play aboneligin olsada ekstra 10 indiirim alamıccaz sağlık olsun

Origin üzerinde FIFA 22'ye sahibim ve %10 sadakat indirimi uyguluyorlar. PlayStation tarafında ise PS Plus'ın vermiş olduğu ücretsiz FIFA 22 var fakat sadakat indirimi uygulanmıyor. Sadece EA Play'e sahip olanlara %10 indirim uygulanıyor. PS Store'dan direkt olarak alınmış oyuna indirim uygulanıyor mu onu bilmiyorum.
Bu sadakat indiriminden nasıl yararlanabiliyoruz?

Geri
Yukarı