FIFA 23 alınır mı?

Rakiplerine karşı online maç yaptığın, kendi takımındaki oyuncuları kart olarak alıp sattığın ve kendi takımını oluşturduğun, lig yükselmeye çalıştığın bir oyun modu. Tavsiye etmem. Sinir krizleri geçirebilirsin. Hemen hemen herkes en sonunda lanet olsun böyle oyuna diyip, sinir olup bırakıyor. Ana lig modunda bir kariyer yapmayı tercih ediyorum kendi adıma.

Rakiplerine karşı Online maç yaptığın, kendi takımındaki oyuncuları kart olarak alıp sattığın ve kendi takımını oluşturduğun, lig yükselmeye çalıştığın bir oyun modu. Tavsiye etmem. Sinir krizleri geçirebilirsin. Hemen hemen herkes en sonunda lanet olsun böyle oyuna deyip, sinir olup bırakıyor. Ana lig modunda bir kariyer yapmayı tercih ediyorum kendi adıma.

Hocam bir şey soracağım. Futbol oyunlarıyla ilgili hiçbir bilgim yok. FIFA 23 aldım botlara karşı falan santra atıyorum şu an. Benim Single Player için hangi modu oynamam lazım kariyer mi yoksa Ultimate Team mi?

Kariyer seçmeniz lazım. Ultimate Team yani kısaca fut Online mücadeledir.

Hocam peki teknik direktör olarak mı oynamam lazım? Oyuncu olarak mı? Takım dizmekten falan pek anlamam. Hani takımıma iyi kaleciler, Messi, Mbappé, Ronaldo, neymarı falan transfer ederim ama ana hedefim maçları kendim oynamak. Hani story modu gibi bir şeyi var mı?

Hocam peki teknik direktör olarak mı oynamam lazım? Oyuncu olarak mı? Takım dizmekten falan pek anlamam. Hani takımıma iyi kaleciler, Messi, Mbappé, Ronaldo, neymarı falan transfer ederim ama ana hedefim maçları kendim oynamak. Hani story modu gibi bir şeyi var mı?
Oyuncu olarak da oynayabilirsin. Hatta olarak başlayıp, istediğin zaman emekli olup teknik direktör olabilirsin. Oyuncu modunu oynarken istersen bütün takımı da kontorl edebilirsin. Teknik direktörken bu mümkün değil. Story modu 23'te var mıydı hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı