FIFA 23 alınır mı?

Aslında şöyle boykot falan yapıp Fifa almamamız lazım. Adamlar son üç yıldır bize adam akıllı farklı bir şey göstermediler. O parayı hak ettiğini düşünmüyorum.

Aslında şöyle boykot falan yapıp FIFA almamamız lazım. Adamlar son üç yıldır bize adamakıllı farklı bir şey göstermediler. O parayı hak ettiğini düşünmüyorum.

Aslında haklısın ama biz de almadan yapamıyoruz maalesef indirimlere girer mi diye düşünüyorum ama zannetmiyorum.

Game Pass ile dene. Zaten yıllık bir oyun. FIFA 24 çıkınca esamesi okunmaz pek. Gidip o paraya donanım alırsın.
Bu devirde ben şahsi fikrim oyun almanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Bazı uzun soluklu oyunlar belki ama, bir yılı aştıktan sonra popüleritesi hemen düşecek bir oyuna yüzlerce TL vermek pek mantıklı görünmüyor.

Game Pass ile dene. Zaten yıllık bir oyun. FIFA 24 çıkınca esamesi okunmaz pek. Gidip o paraya donanım alırsın.
Bu devirde ben şahsi fikrim oyun almanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Bazı uzun soluklu oyunlar belki ama, bir yılı aştıktan sonra popüleritesi hemen düşecek bir oyuna yüzlerce TL vermek pek mantıklı görünmüyor.

Game Pass var ama bilgisayarımı yeni aldım depolama alanı boş Game Pass yeterli alan yok diyor.

Yani sistem topladım derken öteki sistemimde oynayabilirdim ama PS 5 alacaktım onu alıp sadece FIFA oynayacaktım ben de PS değil de PC almaya karar verdim ve aldım.

Yani farklı oyunlar da oynamak istiyorum önerisi olan varsa yazabilir tabii.

RDR2 ve cyberpunkk direk alın. Yanına 60TL AC Valhalla satılıyor şu an da büyük indirim. Bannerlord 140TL key olarak satılıyor onu da seviyorsanız kaçırmayın derim.

Zam gelmeden almak isterseniz,
Disco Elysium,
Hollow Knight, ( Game Pass'te var)
Witcher serisi,
Dying Light1,
The Telltale Definitive Edition, eski hali ( Game Pass'te var)
Banner Saga serisi,
Batman serisi,
Ori ( Game Pass'te var)

Death Stranding, A Plague Tale requiem, Hitman trilogy, Sniper Elite 5, Forza Horizon 5, FM23, Death loop, Doom vb oyunlar için Game Pass öneriyorum. Ona da zam gelmeden biraz tadına bakın derim.

Dying Light 2 de güzel oyun ama 200TL'nin altına düşer mi, zam gelir mi bilemem.

Game Pass var ama bilgisayarımı yeni aldım depolama alanı boş Game Pass yeterli alan yok diyor.

Yüklerken disk seçimi yaptırıyor. C'yi seçiyor olabilirsin.

RDR2 ve cyberpunkk direk alın. Yanına 60TL AC Valhalla satılıyor şu an da büyük indirim. Bannerlord 140TL key olarak satılıyor onu da seviyorsanız kaçırmayın derim.

Zam gelmeden almak isterseniz,
Disco Elysium,
Hollow Knight, ( Game Pass'te var)
Witcher serisi,
Dying Light1,
The Telltale Definitive Edition, eski hali ( Game Pass'te var)
Banner Saga serisi,
Batman serisi,
Ori ( Game Pass'te var)

Death Stranding, A Plague Tale requiem, Hitman trilogy, Sniper Elite 5, Forza Horizon 5, FM23, death loop, Doom vb oyunlar için Game Pass öneriyorum. Ona da zam gelmeden biraz tadına bakın derim.

Dying Light 2 de güzel oyun ama 200TL'nin altına düşer mi, zam gelir mi bilemem.

Yüklerken disk seçimi yaptırıyor. C'yi seçiyor olabilirsin.

Yarın tekrar bir bakayım teşekkür ederim öneriler için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı