FIFA 23 alınmaya değer mi?

Killua0

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Oyunun Steam üzerinde indirimde olduğunu gördüm ve FIFA 22'de mod kurarak sadece kariyer modunda 500 saati devirdim(Online çok sevmiyorum sadece teknik direktörlük kariyeri seviyorum FIFA'da). FIFA 23'te Next gen özelliği olduğu ve grafikleri göze epey güzel geldiği için hazır indirimdeyken almak istiyorum fakat insanlar yorumlarda yerden yere vurmuşlar oyunu. Kimisi açılmıyor, kimisi grafikler çamur gibi, kimisi de optimizasyon berbat diye söyleniyor. Alıp almamak arasında gitgel yapıyorum. Sadece kariyer oynuyorsan bu saatten sonra almayın demeyin inanın çok zevk alıyorum:d oyuna sahip olan iyi ve kötü her türlü tecrübeye sahip arkadaşların tavsiyelerine açığım şimdiden sağ olun. Not: Bilgisayar gereksinimlerim oyunu Ultra grafiklerde açabilecek düzeyde yani optimizasyon gerçekten sıkıntılı değilse sorun yaşayacağımı sanmıyorum.

Oyunda optimizasyon sıkıntısı olduğunu söyleyebilirim yani ara ara kasma sıkıntısı olabiliyor ama çok rahatsız etmedi beni. Grafikler ise bence çok güzel olmuş ama bazı arkadaşlarım oyunun açılmadığını söylüyor yani sorun yaşama ihtimaliniz var. Bence alınır ama sorun yaşarsanız iade edin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı