Çözüldü FIFA 23 Anti Cheat Yönetici Erişimi gerekiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

TechnoSorun

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni gelen güncelleme ile birlikte yönetici erişimi gerekiyor hatasını alıyorum. Fotoğrafı paylaştım. Yardımcı olacak var mı?

Ekran görüntüsü 2023-06-28 110722.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1687940798011.png

Windows + S yaparak "services.msc" tırnaklar olmadan yazın. Aramada çıkan simgeye sağa tıklayarak "Yönetici olarak başlat" seçeneğiyle Hizmetler'i başlatın. Bu iki servisin bu şekilde olduğundan emin olun. Bu şekildeyse bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Eki Görüntüle 1839229

Windows + s yaparak "services.msc" tırnaklar olmadan yazın. Aramada çıkan simgeye sağa tıklayarak "yönetici olarak başlat" seçeneğiyle Hizmetler'i başlatın. Bu iki servisin bu şekilde olduğundan emin olun. Bu şekildeyse bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Deneyip sonucunu yazıyorum.

Eki Görüntüle 1839229

Windows + S yaparak "services.msc" tırnaklar olmadan yazın. Aramada çıkan simgeye sağa tıklayarak "Yönetici olarak başlat" seçeneğiyle Hizmetler'i başlatın. Bu iki servisin bu şekilde olduğundan emin olun. Bu şekildeyse bilgisayarınızı yeniden
sağ tıklayınca yönetici olarak çalıstır diye bir seçenek çıkmıyor ki

Bu videoyu deneyebilirsiniz.Kendim yöntemi buldum biraz uğraştırıcı fakat oyun açılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı