Çözüldü FIFA 23 Anticheat'in ardından açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

hardal33

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
1650
Anakart
A520-M
İşlemci
Ryzen 5 5500
Selam. FIFA 23 aldım Xbox Game Pass ile beraber fakat oyun anticheat kısmından sonra açılmıyor ve geri EA App'e atıyor. Ne denediysem olmadı. Sorun benim PC'de mi yoksa EA uygulamasında mı bilemedim. Ek olarka BF 2042'de de Easy Anti-Cheat'le ilgili aynı sorunu yaşadım ve çözemedim. EA uygulaması hakkında geniş bir bilgiye sahip olan var mı?

Çözüm
Eki Görüntüle 1787098Eki Görüntüle 1787099

Simdi dediğiniz şekilde attım ayrıca benim EA dosyam EA Games'e girmiş daha doğrusu EA'den AC bölümündeki anticheatlar EA gmaes teki FIFA 23 dosyasında ama AC şeklinde deği

hatalar bu şekilde
Eki Görüntüle 1787104
Tamamdır. Şimdi sizden istediğim ilk önce bilgisayarınızı yeniden başlatın sonra benim size atmış olduğum fotoğraftaki anticheat uygulamasının olduğu dosya konumuna kendi bilgisayarınız üzerinden ulaşmaya çalışın. Ardından EAAntiCheat.Installer dosyasını çift tıklayarak açın yönetici olarak çalıştırmayın. Açılan pencerede FIFA 23’ü seçin ve tümünü kaldırın ardından tekrar kurulumu yapın. Artık oyunu açabilirsiniz.

Tamamdır. Şimdi sizden istediğim ilk önce bilgisayarınızı yeniden başlatın sonra benim size atmış olduğum fotoğraftaki anticheat uygulamasının olduğu dosya konumuna kendi bilgisayarınız üzerinden ulaşmaya çalışın. Ardından EAAntiCheat.Installer dosyasını çift tıklayarak açın yönetici olarak çalıştırmayın. Açılan pencerede FIFA 23’ü seçin ve tümünü kaldırın ardından tekrar kurulumu yapın. Artık oyunu açabilirsiniz.
Eğer sizde atmış olduğum şekilde bir konum yoksa ne var ne yok silip aynı diskin içine baştan yüklemeniz gerekiyor zaten öyle yaptıysanız sorununuz başka bir şeyden kaynaklanıyordur.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-20 220750.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-20 220750.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 213
  • Ekran görüntüsü 2023-05-20 220855.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-20 220855.png
    35 KB · Görüntüleme: 213
Eki Görüntüle 1787098Eki Görüntüle 1787099

Simdi dediğiniz şekilde attım ayrıca benim EA dosyam EA Games'e girmiş daha doğrusu EA'den AC bölümündeki anticheatlar EA gmaes teki FIFA 23 dosyasında ama AC şeklinde deği

hatalar bu şekilde
Eki Görüntüle 1787104

Eğer sizde atmış olduğum şekilde bir konum yoksa ne var ne yok silip aynı diskin içine baştan yüklemeniz gerekiyor zaten öyle yaptıysanız sorununuz başka bir şeyden kaynaklanıyordur.

Çözüm
Bu şekilde atarsanız dosya konumlarını görebiliriz.
amamdır. Şimdi sizden istediğim ilk önce bilgisayarınızı yeniden başlatın sonra benim size atmış olduğum fotoğraftaki anticheat uygulamasının olduğu dosya konumuna kendi bilgisayarınız üzerinden ulaşmaya çalışın. Ardından EAAntiCheat.Installer dosyasını çift tıklayarak açın yönetici olarak çalıştırmayın. Açılan pencerede FIFA 23’ü seçin ve tümünü kaldırın ardından tekrar kurulumu yapın. Artık oyunu açabilirsiniz.
Ekran görüntüsü 2023-05-21 111612.png

Update yapayım mi?

Tamamdır. Şimdi sizden istediğim ilk önce bilgisayarınızı yeniden başlatın sonra benim size atmış olduğum fotoğraftaki anticheat uygulamasının olduğu dosya konumuna kendi bilgisayarınız üzerinden ulaşmaya çalışın. Ardından EAAntiCheat. Installer dosyasını çift tıklayarak açın yönetici olarak çalıştırmayın. Açılan pencerede FIFA 23'ü seçin ve tümünü kaldırın ardından tekrar kurulumu yapın. Artık oyunu açabilirsiniz.

Kardesim çok teşekkür ederim sana hata larin SS ini atacakken açıldı direkt masaüstünden FIFA 23 é girince acilir demi

Tamamdır. Şimdi sizden istediğim ilk önce bilgisayarınızı yeniden başlatın sonra benim size atmış olduğum fotoğraftaki anticheat uygulamasının olduğu dosya konumuna kendi bilgisayarınız üzerinden ulaşmaya çalışın. Ardından EAAntiCheat. Installer dosyasını çift tıklayarak açın yönetici olarak çalıştırmayın. Açılan pencerede FIFA 23'ü seçin ve tümünü kaldırın ardından tekrar kurulumu yapın. Artık oyunu açabilirsiniz.

Tamam masaüstünden de açılıyor anticheat çıkıyor altında mavi bar doluyor açılıyor ÇOK teşekkür EDERİM SAOLASIN

Tamamdır. Şimdi sizden istediğim ilk önce bilgisayarınızı yeniden başlatın sonra benim size atmış olduğum fotoğraftaki anticheat uygulamasının olduğu dosya konumuna kendi bilgisayarınız üzerinden ulaşmaya çalışın. Ardından eaanticheat. Installer dosyasını çift tıklayarak açın yönetici olarak çalıştırmayın. Açılan pencerede FIFA 23'ü seçin ve tümünü kaldırın ardından tekrar kurulumu yapın. Artık oyunu açabilirsiniz.

Hocam selam FIFA'yı aynı diske nasıl taşıyacağım Discord'un varsa yardımcı olabilir misin?

Hocam selam FIFA'yı aynı diske nasıl taşıyacağım Discord'un varsa yardımcı olabilir misin?
Hocam yukarda benim atmış olduğum fotoğraflarda mevcut. Oyun ve anticheat programı aynı diskin içinde olmalı. Yukardaki gibi kendi bilgisayarınızda dosyaları bulun, aynı diskin içinde değilse anticheat programı hangi diskteyse onun içine yükleyin.
Discord için şu an müsait değilim maalesef.

Amamdır. Şimdi sizden istediğim ilk önce bilgisayarınızı yeniden başlatın sonra benim size atmış olduğum fotoğraftaki anticheat uygulamasının olduğu dosya konumuna kendi bilgisayarınız üzerinden ulaşmaya çalışın. Ardından eaanticheat. Installer dosyasını çift tıklayarak açın yönetici olarak çalıştırmayın. Açılan pencerede FIFA 23'ü seçin ve tümünü kaldırın ardından tekrar kurulumu yapın. Artık oyunu açabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1787115

Update yapayım mi?

Kardesim çok teşekkür ederim sana hata larin SS ini atacakken açıldı direkt masaüstünden FIFA 23 é girince acilir değil mi?

Tamam masaüstünden de açılıyor anticheat çıkıyor altında mavi bar doluyor açılıyor çok teşekkür ederim sağ olasın.

Hocam nasıl çözdün ya bende bar doluyor ama geri EA ekranına atıyor.

Hocam yukarıda benim atmış olduğum fotoğraflarda mevcut. Oyun ve anticheat programı aynı diskin içinde olmalı. Yukarıdaki gibi kendi bilgisayarınızda dosyaları bulun, aynı diskin içinde değilse anticheat programı hangi diskteyse onun içine yükleyin.
Discord için şu an müsait değilim maalesef.

Aynı diskin içinde şu an anticheat barı doluyor ama bittiğinde tekrardan EA Play ekranına atıyor oyunu açmadan.

Hocam nasıl çözdün ya bende bar doluyor ama geri EA ekranına atıyor.

Aynı diskin içinde şu an anticheat barı doluyor ama bittiğinde tekrardan EA Play ekranına atıyor oyunu açmadan.
EAAntiCheat.Installer programını açıp tümünü seçip kaldır diyin ardından tekrar kurulumu yapın. Eğer o şekilde de olmazsa internetteki çözümlere bakın başka sebebi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı