Çözüldü FIFA 23 DirectX error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Samedo06

Kilopat
Daha fazla  
RAM
2x8 G.Skill Ripjaws V
Ekran kartı
GTX 1660 Super
Anakart
B450
İşlemci
R5 2600
Maalesef forumdaki hiçbir çözüm işe yaramadı. Tüm yazılımlarım güncel ve oyunu silip yüklemek dahil tüm basit çözümleri uyguladım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    3,8 MB · Görüntüleme: 176
Çözüm
Reis ekran kartını sıkıntı yok deyip geri gönderdiler. Güvendiğim bir bilgisayarcıya gideceğim artık.

Arkadaşlar XMP profilini 2'den (3200MHz) 1'e (2933MHz) alınca düzeldi.
Kanka sorunu halledebildin mi? Bende de sıkıntı var da. Oyunu iade ettim eğer cozebilirsem yeniden alacağım.
Reis 5-6 tane oyun oynamayı dene,onlarda da çöküyorsa sorunun benim gibi donanımsal olabilir.Yok oyuna özelse internet ortamında bir sürü çözüm var onları deneyebilirsin,bende hiç biri olmadı orası ayrı.

Reis 5-6 tane oyun oynamayı dene, onlarda da çöküyorsa sorunun benim gibi donanımsal olabilir. Yok oyuna özelse internet ortamında bir sürü çözüm var onları deneyebilirsin, bende hiçbiri olmadı orası ayrı.

Hocam sonuç nedir aynı hatayı bende alıyorum Valorant'a da ekran kartı sürücüsü çöktü diyor.

Reis ekran kartını sıkıntı yok deyip geri gönderdiler. Güvendiğim bir bilgisayarcıya gideceğim artık.

Arkadaşlar XMP profilini 2'den (3200MHz) 1'e (2933MHz) alınca düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı