FIFA 23 Epic Games gamepadi görmüyor

Berkay Bozlar

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic'ten FIFA 23 aldım YouTube'daki Steam dışı oyun eklemeden Epic'i ekledim olmadı. App recovery i ekledim olmadı. FIFA'yı ekledim olmadı. Hepsinin Steam girdilerini de açtım genel kontrolcüyü açmıştım ayarlardan olmadı diye Xbox PlayStation kontrolcülerini de açtım olmadı. Kolumda bir sıkıntı yok aktif olarak kullandığım bir koldur platoon markası. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam XOutput indirin gamepadinizi takıp add Controller deyin edit configure all deyip tuşları tanımlayın çıkarken de save Configuration deyip start deyin sorununuz çözülecektir.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 21
  • 2.png
    2.png
    29 KB · Görüntüleme: 32
  • 3.png
    3.png
    55,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 4.png
    4.png
    40,7 KB · Görüntüleme: 16
Unutmuşum yazmayı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu izleyin sorun düzelecektir lakin videoda dediği koldan mevcut bende bu yüzden çalım yapamıyorum menüde bir kere sağ yapıyorum 2 kere gidiyor sanırım DualShock 4 alacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dostum sağ ol hallettim sorunu. Sağ analog sorunu için video linki bırakayım benim sorunum bu videoyla çözüldü.

Az önceki link yanlış olmuş pardon bu videoyla sorunum çözüldü.

Geri
Yukarı