FIFA 23 grafikleri kötü

Adsız.png

Adsızo.png

Bu görüntülerle arasında fark var mı ? Monitörde çok daha net gözüküyor. Hareket halindeyken hafif bulanık.

Sizde çok daha iyi. Uzaktan oyuncuların yüzleri bile seçilebiliyor. Benzer açılardan bende ekran görüntüsü aldım bende o kadar belli olmuyor oyuncu suratları.
(4MB'tan büyük olduğu için sıkıştırıp attım.)

Eki Görüntüle 1589584

Eki Görüntüle 1589585
4k 27 inch kullanıyorum. 2k 27 inch bile çamur gibi geliyordu bana. Belki bundan kaynaklıdır. Ama başka pcde görmüştüm ani fps düşüşü bile grafiği kötü hale getiriyor. Olabildiğince sabit fps oynamak lazım.

Dostlar, sıkıntının oyun ayarlarımda olduğunu sanmıyorum. Oyun ayarım Ultra'da çünkü. NVIDIA'dan bile gidip FIFA'ya özel ayar yaptım, çoğu şeyi de maksimuma aldım. Ancak tarif edemediğim bir çamur, bulanık görüntü var oyunda. Anlayabilmiş değilim.

valla arkadaşlar bende aldım oyunu indirimdeyken ama su dediginiz sorun bendede var fifa 22 deki kalite cok daha başkaydı görüntü olarak su oyunun içine grafik ayarlarını gömmüşler kötü olmuş baya dün tam 5 saat bulanıklıkla ilgili neler neler yapmadım ki düzelmedi gerçekten berbattı güncelleme gelceğinide sanmıyorum artık 24 te heralde olur bende iade ettim iyi bi sistemimde var kasma sorunu yok ama görüntü resmen sonradan resime adamlar oturmuş gibi

Geri
Yukarı