Çözüldü FIFA 23 Güvenli önyükleme hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Luaxe

Centipat
Daha fazla  
Cazip gelen indirimden dolayı FIFA23 satın aldım ama oyuna giremiyorum. Güvenli önyükleme hatası diyor sürekli forumdaki diğer konulara baktım denedim ama çözüm bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Sağlıklı günler dileriz.

BIOS'un iki modu var sanırım CSM ve UEFI eğer BIOS CSM modunda ise Secure Boot görünmüyor bunu UEFI moduna alındıktan sonra seruce boot çıkıyor.
Denedim bulamadım veya yapamadım ekran kartım MSI B450 Gaming Plus yardımcı olursan makbule geçer.
Laptop mu kullanıyorsun masaüstü mü? Laptopsa BIOS'un görseli basit ayarlara erişimi kolay. BIOS'a girince Security kısmına gireceksin orada Secure Boot diye bir ayar olması lazım onu disable yapacaksın. Masaüstünde nasıl yapılır bilmiyorum. Bir de Windows 11 mi kullanıyorsun o hata sadece Windows 11'de çıkıyor.

IMG_2520.jpg

Laptop mu kullanıyorsun masaüstü mü? Laptopsa BIOS'un görseli basit ayarlara erişimi kolay. BIOS'a girince Security kısmına gireceksin orada Secure Boot diye bir ayar olması lazım onu disable yapacaksın. Masaüstünde nasıl yapılır bilmiyorum. Bir de Windows 11 mi kullanıyorsun o hata sadece Windows 11'de çıkıyor.

IMG_2519.jpg

BIOS böyle acık görünüyor veya başka bir yerde bir ayar var sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı