Çözüldü FIFA 23 hiç açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

b33rch

Hectopat
Daha fazla  
RAM
CORSAIR 32GB | 3200MHZ
Ekran kartı
GIGABYTE 3060TI
Anakart
GIGABYTE B660 DS3H DDR4
İşlemci
i5 13400F
FIFA 23'ü açtığımda EA anti cheat açılıyor, loading bar doluyor, EA App açılıyor, oyun açılmıyor. Process Monitor ile açmaya çalıştığımda ise bu hatayı veriyor:

1688848135458.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu videodaki işlemleri yaparsanız düzelecektir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler, indirme bitince hata devam ederse deneyeceğim ki inşallah devam etmez.

Windows kurulumundan sonra biçimlendirilmemiş olan HDD'de olan oyunu silip SSD'ye temiz kurulum yaptım ve sorun çözüldü.
FIFA 23'ü açtığımda EA anti cheat açılıyor, loading bar doluyor, EA App açılıyor, oyun açılmıyor. Process Monitor ile açmaya çalıştığımda ise bu hatayı veriyor:

Eki Görüntüle 1853966
EA play a girip hesap açtınız mı? Genellikle oyun laucherın da hesap açmayınca bu tür hatalar olur.

EA play a girip hesap açtınız mı? Genellikle oyun laucherın da hesap açmayınca bu tür hatalar olur.
Evet hesap açık olmasına rağmen her denememde böyle oldu. Yeni indirdiğim oyunun dosyalarını doğrulayayım dedim 35GB indiriyor şimdi. :D

İndirme bitince tekrar haber ederim.

Eki Görüntüle 1853966

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler, indirme bitince hata devam ederse deneyeceğim ki inşallah devam etmez.

Windows kurulumundan sonra biçimlendirilmemiş olan HDD'de olan oyunu silip SSD'ye temiz kurulum yaptım ve sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı