Epic Games FIFA23 açılmıyor

Ege Güler

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: İ7-1700KF -- GPU: MSİ RTX3060 Gaming X -- Motherboard: MSI MPG Z490 Gaming Plus -- RAM: 2X Kingston Fury 8G 36000mhz -- PSU:NZXT c750 CPU Fan: Arctic Liquid Freezer 240mm -- SSD: Samsung 970 Evo Plus 500GB -- Monitor: Asus VG24QE -- Case: MSI MPG Gungnir 110R -- Keyboard: Logitech G512 -- Headset: Logitech G Pro X 7.1 -- Mouse: Steelseries Rival 3
Meslek
Öğrenci
Merhaba oyunu Game Pass'ten indirdim fakat daha hiç oynamadan Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu açmak istediğimde launching game sayfasında kalıyor. İnternetteki tüm çözümleri denedim, lisansları doğruladım, anticheati kaldırıp tekrar kurdum, dosyaları doğruladım fakat yine açılmıyor. Oyunu çalıştır dediğimde EA açılıyor anticheat açılıyor kapanıyor sonrasında launching gamede kalıyor. Çözümü nedir bu sorunun?

Son düzenleme:
Merhab, a oyunu Game Pass'ten indirdim fakat daha hiç oynamadan Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu açmak istediğimde launching Game sayfasında kalıyor. İnternetteki tüm çözümleri denedim, lisansları doğruladım, anticheati kaldırıp tekrar kurdum, dosyaları doğruladım fakat yine açılmıyor. Oyunu çalıştır dediğimde EA açılıyor anticheat açılıyor kapanıyor sonrasında launching Game'de kalıyor. Çözümü nedir bu sorunun?

Aynısı bana FIFA 22'de oldu bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. İstersen bilgisayarını yeniden başlat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defalarca yeniden başlattım senin hatrına bir kere daha yapıyorum :D

Yok yine olmuyor aynı yerde takılıyor.

Son düzenleme:
Epic'te yükleme seçeneği yok ama yüklü görünüyor. Çalıştır tuşu var.

EA'den de denesem Gamepass'ten de çalıştırsam Epic'ten de çalıştırsam yine EA'ye yönlendiriyor. Sonuç aynı.

Dediğim gibi ,gamepass'deki fifa 23 ile epic'deki farklı. Ea uygulaması iki taraftan da çalıştırmaya çalışıyor olabilir. gamepassde fifa online yok ama epicde var. bu durumda oyunu oynayacağın zaman epic games oturumundan çıkabilirsin. böylelikle oyun büyük ihtimal çalışır

Epic Games'ten çıkış yapıp görev yöneticisinden kapatsam da Gamepass'ten çalıştırmaya çalıştığımda yine Epic Games'i açıyor otomatik olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı