Epic Games FIFA23 açılmıyor

Ege Güler

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: İ7-1700KF -- GPU: MSİ RTX3060 Gaming X -- Motherboard: MSI MPG Z490 Gaming Plus -- RAM: 2X Kingston Fury 8G 36000mhz -- PSU:NZXT c750 CPU Fan: Arctic Liquid Freezer 240mm -- SSD: Samsung 970 Evo Plus 500GB -- Monitor: Asus VG24QE -- Case: MSI MPG Gungnir 110R -- Keyboard: Logitech G512 -- Headset: Logitech G Pro X 7.1 -- Mouse: Steelseries Rival 3
Meslek
Öğrenci
Merhaba oyunu Game Pass'ten indirdim fakat daha hiç oynamadan Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu açmak istediğimde launching game sayfasında kalıyor. İnternetteki tüm çözümleri denedim, lisansları doğruladım, anticheati kaldırıp tekrar kurdum, dosyaları doğruladım fakat yine açılmıyor. Oyunu çalıştır dediğimde EA açılıyor anticheat açılıyor kapanıyor sonrasında launching gamede kalıyor. Çözümü nedir bu sorunun?

Son düzenleme:
Üç noktaya bastığımda yönet seçeneği çıkmıyor.

Oyunun dosyalarının yedeğini alıp Epic üzerinden kaldırıp sonrasında yükleme başlatıp %2-3 civarına geldiğinde iptal edip sonrasında epic gamesin oluşturduğu dosya içerisine oyun dosyalarını atsam çalışır gibi geliyor.

Oyunu epicden indirmedğin içindir. Ea uygulamasını fifa ile birilikte silip epic gamesden yüklersen çalışır diye düşünüyorum

Oyunun dosyalarının yedeğini alıp Epic üzerinden kaldırıp sonrasında yükleme başlatıp %2-3 civarına geldiğinde iptal edip sonrasında epic gamesin oluşturduğu dosya içerisine oyun dosyalarını atsam çalışır gibi geliyor.
Epic gamesi bozarsın

Epic games'in kendi sitesinde böyle yönlendiriyor.

1686750527209.png

Tamamen baştan yüklemektense denemeye değer. Olmazsa bir şey kaybetmem zaten.

Epic Games'ten yükleme başlattığımda otomatik olarak EA'ye yönlendiriyor oradan indirme başlatmam gerekiyor...

Dediğim şekilde yaptım sonrasında 9GB ekstra bir yükleme yaptı şuan oyun açılıyorç

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı