FIFA 23 Kariyer Modunda Daha Düşük Liglere Nasıl Geçiş Yapılır?

sertax

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar. Kariyer modu ile ilgili bir sorum olacaktı.

Premier Lig´deki bir takımdan lyon´a geçiş yaptım, oynadım sıkıldım falan. Ben Fransa liginden Avusturya, Danimarka gibi daha düşük seviyeli liglere geçiş yapmak istiyorum. Ancak "browse jobs (işlere göz at)" menüsünde sadece İngiltere, Almanya, İspanya, İtalya ve Fransa liglerinin takımları çıkıyor. Ve sürekli bu liglerin belli takımları mevcut, saçma sapan iş. Ne yani, ben daha sonra düşük seviyeli liglere geçebilmek için illa o liglerdeki takımları mı yönetmem gerekiyor? Uzun soluklu bir kariyer yapıp, büyük bir takımla şampiyonlar ligini alıp düşük bir ligden farklı bir mücadelenin içine girilmiyor mu?

Mantıken oynayan oyuncular giderek yükselip daha büyük takımlar çalıştırmak istiyor. Gerçekçi olan da o. Başarı arttıkça daha büyük kulüplerde daha yüksek maaşlara çalışırsınız.

Pep Guardiola, Jürgen Klopp vs yarın çıkıp “Ben Avusturya 2. Liginden takım yöneteceğim” dese inanır mısınız? Yoksa 1 Nisan şakası yapıyor mu sanırsınız? Oyunda da belirli bir gerçekçilik var bu sebeple.

Küçük takım yönetmek istiyorsanız direkt o şekilde başlamalısınız. Veya PC’de iseniz Cheat Engine vs aracılığıyla yapılabilir kariyerin ortasında.

@holywitcherofrivia Mantıksal bir sorun yok tabi. Ama hiç olmazsa dünyadan düşük ligleri sıralayıp, tercihi oyuncuya bırakabilirlerdi; bu bir oyun sonuçta, Premier Ligin stresinden uzaklaşıp Polonya liginde kafa dinlemek isterdim. :) Cheat Engine denemem lazım, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı