FIFA 23 kasıyor

1. sistemin yeterli değil.
2. oyun yeni çıktığı için optimizasyon problerimi var. Geçen sene FIFA 22 de de vardı. Gölgeler falan oluşuyor.

Bu arkadaş yazacağım yorumun aynısını yazmış, bu yıl grafiklerde Next gen yeniliğine geçildi bilgisayarlar için. Haliyle sistem gereksinimi artmış oldu.

AMD kartlarda problem var sadece anladıgım karadıyla. Yabancı sitelerde öyle yazıyor bekle biraz.
AMD kartlarda değil de genel olarak optimizasyon problemi var. RTX 3060'lı sistemler bile oyun menüsünde kasmalar yaşıyor. Ben de mesela RTX 3050 ile menülerde ve maç öncesi kısımda kasmalar yaşıyorum. Bunun nedeni büyük ihtimalle oyunun yeni bir teknolojiye geçmesi. Düzeltirler yakında, birçok kişide bu tarz problemler var.

Bende kasma yok ama grafikler ultrada olmasına rağmen kötü gözüküyor.

Her sene böyle donanımsal bir durum değil. Güncelleme gelecektir. FIFA22 de ilk çıktığında saçma sapandı. Sonra düzelttiler. Optimizasyon sorunu var 30 Eylül -2 Ekim arası güncelleme gelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her sene böyle donanımsal bir durum değil. Güncelleme gelecektir. FIFA22 de ilk çıktığında saçma sapandı. Sonra düzelttiler. Optimizasyon sorunu var 30 Eylül -2 Ekim arası güncelleme gelecektir.

Benim kasma problemim maç içinde oluyor sistemimin islemcisi yeterli degil ama bu kadar kasmasini beklemiyordum bende iade ettim en kotu tkr alirim oyunu.

Bende de Ryzen 5 5600 ve RX 5600XT var oyun ayarları fark etmiyor maç normal oynarken pek de bir sorun yok ancak iş gol sevinçlerine ve ara sahnelere gelince 10 FPS kadar düşüyor oyunda ağir bir optimizasyon sorunu var bu gece oyun tam çıkışını saat 12.00 yapacak sanırım ilk gün yaması gelecektir kesinlikle şu an Steam incelemelerinde çok olumsuz yorumlar almış ve herkes optimizasyon ve anticheat şikayetci bende iade etmeyi düşünuyorum bakalım artık ne olacak yarına kadar.

Bende de Ryzen 5 5600 ve RX 5600XT var oyun ayarları fark etmiyor maç normal oynarken pek de bir sorun yok ancak iş gol sevinçlerine ve ara sahnelere gelince 10 FPS kadar düşüyor oyunda ağir bir optimizasyon sorunu var bu gece oyun tam çıkışını saat 12.00 yapacak sanırım ilk gün yaması gelecektir kesinlikle şu an Steam incelemelerinde çok olumsuz yorumlar almış ve herkes optimizasyon ve anticheat şikayetci bende iade etmeyi düşünuyorum bakalım artık ne olacak yarına kadar.
Dostum niye aldın ki zaten 600 liralık oyunu ? Yazık günah o paraya. Bir kadro güncellemesi yap, Fifa 22'den devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı