FIFA 23 optimizasyon sorunu

nacs

Hectopat
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi FIFA 23'te optimize sorunu var bende çok bakındım FIFA'nın dosyalarına olsun ayarlarına olsun V-Sync vs MSAA bulamamıştım açık olduğunu yırtılma vs olmadığını gördüm kapatmanın yolunu söyleyeceğim ki size de yararım dokunsun onun dışında FIFA güncelleme getireceğini dile getirdi tek biz yaşamıyoruz yani sorunu birkaç haftaya gelebilir ama bir tık düşürebileceğinizi şimdiden anlatıyorum.
-Her şeyden önce dinamik çözünürlüğü kapatın evet niye derseniz bozuk yani gereksiz FPS + laglar meydana getiriyor.
-Belgelere geliyorsunuz FIFA 23'e girip FIFA setup var içine girdikten sonra msaa_level = 1 ve waıtforvsync = 1 var bunları 0'a alırsanız sorun bir kısmı şekilde ve 30 FPS artış ile gözlemleyebileceksiniz şimdiden hayırlı olsun yardımım dokunduysa ne mutlu bana.

Belgelere geliyorsunuz FIFA 23'e girip FIFA setup var, onu siliyorsunuz. Oyunu açıyorsunuz, sadece çözünürlüğü 1920x1080 yapıyosun ve sorun cözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• fifa 222.png
    fifa 222.png
    68 KB · Görüntüleme: 324
Arkadaşlar FIFA setup belgelerde olan yere giriceksiniz FIFA 23'e tıklayıp zaten ilerleye ilerleye önünüze çıkacaktır optimizesi bozuk olsa da yardımım dokunduysa ne mutlu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı