FIFA 23 optimizasyon rezaleti

Ben şu 2 videodaki şeyleri yaparak sorunu çözdüm ayrıca oyuna girerken EA Launcher üzerinden gir yani FIFA 23 kısayoluna tıklayarak girme. 1. video 2. video

Hocam sorun çözülmeyince sildim saniyede 1MB indiren internetim ile 1 günde inecek keşke daha önce söyleyeydiniz.

Hocam oyun açılırken settingsden ayar yapabiliyordunuz yanlış hatırlamıyorsam. Oyun şu an 200 TL haberiniz olsun.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 ay önce ara tatilde oynarım diye 699 TL'ye FIFA 23 aldım, iyi güzel ara tatil oldu oyun kolumda var bir FIFA gireyim dedim açtım 30 FPS dedim ne oluyor PC mezaramı kavuştu diye girdim Valorant her şey düzgün dedim yapacağınız oyun bu mu 1 hafta geçti adamlar boş boş güncelleme getiriyor optimizasyon güncellemesi yok. Oyun oynanamıyor bile 30 25 FPS her zaman 700 TL verdim karşılığı bu muydu yani?
Bir güncelleme geldiysede benmi göremedim bir güncelleme geldiyse nasıl görebilirim?
Hocam EA Play'den 200tl ye alsanız daha iyi olurdu en azından ilerde konsol alırsam diye ordan aldım hazır bekliyor. Maalesef optimizasyon sorunu devam ediyor ya güncelleme ya da cloud servislerine gelmesi başka çözümü yok gibi.

Hocam EA Play'den 200TL'ye alsanız daha iyi olurdu en azından ileride konsol alırsam diye oradan aldım hazır bekliyor. Maalesef optimizasyon sorunu devam ediyor ya güncelleme ya da Cloud servislerine gelmesi başka çözümü yok gibi.

Hocam bu görevliler uğraşıyor mu üstünde yoksa yatıyorlar mı uğraşsalar bu kadar sürmez koskoca EA boru değil yani.

Hocam bu görevliler uğraşıyor mu üstünde yoksa yatıyorlar mı uğraşsalar bu kadar sürmez koskoca EA boru değil yani.
Hocam bence şuan onunla uğraşmıyorlar veya çok büyük uğraş gerektiriyordur belki. O yüzden yavaş yavaş yapıyorlardır bilemem. Geçen güncelleme yayınlandı. Aha dedim optimizasyon. Maç içi ayarları güncellemesi gibi birşeymiş.

Geri
Yukarı