FIFA 23 oynarken hiçbir hata vermeden oyundan atıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Futbolcu
Windows'ta FIFA 23 oyununu oynarken oyun kendiliğinden kapanıyor ve sorunun kaynağının da olay görüntüleyici de şöyle yazıyor "dosya sistemi filtresi 'eaanticheat' (sürüm 10.0, 2023-03-23t18:10:52.000000000Z) başarıyla kaldırıldı." oyun kapanmadan önce 1-2 saniyeliğine donuyor ve sonrasında da Windows'a atıyor ve oyun her bu şekilde kapandığında da olay görüntüleyicide aynı yazdığım ibare çıkıyor. Sizlerden bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Eaanticheat silip yükledim fakat hala problemim devam etmekte. Sizlerle bir fotoğraf paylaşacağım bu konuya dair. Driver vs. her şey güncel. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 44.png
    44.png
    141,8 KB · Görüntüleme: 631
Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım öyle haklısın.
Ping.

Başka oyunları denedim uzunca bir süre hiçbirinde sorun yok sadece FIFA da yapıyor, acaba ekran kartı veya RAM mi demistim değilmiş. Sorun FIFA 23 son 2 güncellemedeymiş. FIFA'nın forumlarında birçok kişi aynı sorunu yaşıyor. Ve kaynak 1. nesil AMD Ryzen 5 işlemciye sahip olanlar bir kaçtanede i9 işlemcili yazmış. Bende de Ryzen 5 1600X var. Anlayacağın EA Sport güncelleyip sorunu çözene kadar hiçbiirşey yapamıyoruz.

Logitech G435 kulaklık var onu sildim çıkardım FIFA oynadım 4-5 maç üst üste oynadım 1 defa kapandıo sonra yine 3-4 maç sonra bir defa daha kapandı ilginç kulaklığı çıkarmadan 1 maç bitirip 10 maç üst üste kapanıyordu.

Başka oyunları denedim uzunca bir süre hiçbirinde sorun yok sadece fifa da yapıyor,acaba ekran kartı veya ram mi demistim değilmiş.Sorun fifa 23 son 2 güncellemedeymiş.Fifanın forumlarında bir çok kişi aynı sorunu yaşıyor. Ve kaynak 1. nesil amd ryzen 5 işlemciye sahip olanlar bi kaçtanede i9 işlemcili yazmış.Bende de ryzen 5 1600x var. Anlayacağın ea sport güncelleyip sorunu çözene kadar hiçbiirşey yapamıyoruz.
Aynen hocam benimde ryzen r5 1500x işlemcim. Bu fifa başlı başına bir saçmalık

İyi forumlar
Aynı sorun ne yazık ki bende de var ''Dosya Sistemi Filtresi 'EAAntiCheat' (Sürüm 10.0, ‎2023‎-‎04‎-‎13T16:04:01.000000000Z) başarıyla kaldırıldı.''

Çözümü var mıdır

ryzen5 1500x kullanıcısıyım

İyi forumlar
Aynı sorun ne yazık ki bende de var ''Dosya Sistemi Filtresi 'EAAntiCheat' (Sürüm 10.0, ‎2023‎-‎04‎-‎13T16:04:01.000000000Z) başarıyla kaldırıldı.''

Çözümü var mıdır

ryzen5 1500x kullanıcısıyım
Maalesef. Ryzen 1. nesi ve intel belirli işlemcilerin hepsinde olan bir durummuş bu

Maalesef. Ryzen 1. nesi ve intel belirli işlemcilerin hepsinde olan bir durummuş bu
Evet hocam 2 3 gündür problem üzerinde çalışıyorum denemediğim şey kalmadı fakat çözümü bulamadım. Yeni güncelleme beklemekten başka şansımız yok sanırım. Ea forumda yetkililer ilgilendiklerini söylemişler.

Tam konusunu açacaktım bu konuyu gördüm. 2 gündür aynı sorun var daha şimdi Weekend League'de 1-0 galip olduğum maçtan attı. FIFA forumuna baktım adminler tüm cevapları geçiştiriyorlar çözüm yok. Ryzen 1. nesil de değil 7600X kullanıyorum ama 3 gün önce düzgün çalışan oyun bozuldu bir anda.

Tam konusunu açacaktım bu konuyu gördüm. 2 gündür aynı sorun var daha şimdi Weekend League'de 1-0 galip olduğum maçtan attı. FIFA forumuna baktım adminler tüm cevapları geçiştiriyorlar çözüm yok. Ryzen 1. nesil de değil 7600X kullanıyorum ama 3 gün önce düzgün çalışan oyun bozuldu bir anda.
Geçmiş olsun hocam sende aramıza katıldın. ben bu hafta oynayamayacağım maalesef bu sorundan dolayı. Oysaki 20-0 yapacak adamım. Çok koyuyor..

Geri
Yukarı