FIFA 23 oynarken mavi ekran verip BIOS ekranı açılıyor

TahaCskn61

Picopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 haftadan beri FIFA 23 oynarken bir anda mavi bir ekran gelip gidiyor ve sonra BIOS ekranı açılıyor. BIOS ekranından çıkmaya çalıştığımda ise kapanıyor ve tekrar BIOS ekranı açılıyor. Daha öncelerde saatlerce FIFA 23 oynadım fakat böyle bir sorun ile ilk kez karşılaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz memnun kalırım.

Sistem:
Intel Core i5-9400F
RTX 3060 12g.
B360M PRO-VH
Corsair venegance 2x8 3000MHz CL16.
Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB.
Seagate Barracuda 1TB 3.5

Boot sırasından kendi diskinizi seçin ve yeniden başlatın. Eğer açmayı başarırsanız olay görüntüleyicisi ile FIFA 23 oynadığınız zamandaki olayları görüntüleyip tam mavi ekranda ne olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bios güncellemesi yaptınız mı?
Yapmıştım

Selamlar.
Bu durum genellikle önbellek yetersizliği olabilir.
FIFA 23 oyununun önbelleğini temizleyin. Eğer olmazsa tüm verileri yedekleyin ve bilgisayarınıza format atın.
Ben direkt format attım. Windows 11 kuruluydu. Şimdi Windows 10 sürümüne geçtim ve tekrar deneyeceğim.

Boot sırasından kendi diskinizi seçin ve yeniden başlatın. Eğer açmayı başarırsanız olay görüntüleyicisi ile FIFA 23 oynadığınız zamandaki olayları görüntüleyip tam mavi ekranda ne olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Format attım. Tekrar deneyeceğim ve duruma göre size tekrar yanıt atacağım.

İşlemci sıcaklığı ne durumda?

55 dereceyi geçmiyor. Kule tipi soğutucu kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı