FIFA 23 Steam versiyonu oyuncular tarafından topa tutuldu!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
FIFA 23 Ultimate Edition sahiplerine erken açıldı. Oyunu oynayan oyuncular FIFA 23'ü Steam'de topa tutuldu. Steam incelemelerinde oyun 226 incelemeden sadece yüzde 12 olumlu yorum alabilmiş. Oyun çok olumsuz durumda. FIFA 23 serinin en düşük olumlu kullanıcı yorumlarını almış oldu. Bakalım ilerleyen dönemlerde oyunun yorumları nereye doğru evrilecek?

Oyundaki optimizasyon sorunu da bu yorumlara bir neden sayılrı birçok kışı oyuna bile giremiyor iade talep ettim umarım kabul olur.

Edit: İade talebini iptal ettim oyun düzelir ama zam gelirse tekrar almak zor olur CoD MW 2 dolayı tedirginim.

Son düzenleme:
İlk patchle düzeltilebilecek bir sorun olduğunu düşünüyorum 1 ay sonra oyun tekrar yüksek puanlara çıkar.

Optimizasyon nasıl düzelecek peki ya 1 ayda daha uzun sürer gibi me geliyor oyunu test etmeden piyasaya sürdüler ve oyun tam çıkışını gerçekleştirdiği halde ilk gün yaması getirmediler halen daha şu an çok fazla iade eden var.

Optimizasyon nasıl düzelecek peki ya 1 ayda daha uzun sürer gibi me geliyor oyunu test etmeden piyasaya sürdüler ve oyun tam çıkışını gerçekleştirdiği halde ilk gün yaması getirmediler halen daha şu an çok fazla iade eden var.

Oyunun konsol portu şu an sorunsuz gözüküyor. PC portundaki optimizasyon hataları ve anti-cheat sıkıntısı büyük ihtimal yeni nesilin ilk defa PC'ye gelmesinden kaynaklanıyor. EA gibi bir firma FIFA gibi bir oyunu kolay kolay yedirmez. Rahatta kalın 1 ay veya daha kısa bir zamanda bütün sorunlar çözülür.

Oyunun konsol portu şu an sorunsuz gözüküyor. PC portundaki optimizasyon hataları ve anti-cheat sıkıntısı büyük ihtimal yeni nesilin ilk defa PC'ye gelmesinden kaynaklanıyor. EA gibi bir firma FIFA gibi bir oyunu kolay kolay yedirmez. Rahatta kalın 1 ay veya daha kısa bir zamanda bütün sorunlar çözülür.

Çalışanların kafasına vura vura 1 aydan kısa süre de çözülecektir sorunlar zaten iade edecektim vazgeçtim sonuçta o paraya daha uzun oyun süresi sunan başka bir oyun yok şimdilik FIFA 23 aslında beğendim bu sorunlar olmasa iyi olurdu keske ertelenseydi de bu sorunu ilk gün yaşamasaydık.

Yeni konular

Geri
Yukarı