Oyun FIFA 23 Steam'de 350 TL!

Önceden bir önceki Fifa oyununa sahip olanlara özel indirim yapıyorlardı. Şimdi neden yok acaba?

Sezon bitmek üzere neredeyse. Base kartlar bitti joker kartlar bitti önümüzde 3 etkinlik kaldı 3 etkinlik sezonundan sonra oyun bir sonraki sürüme geçecek ve base kartlar bile tıraşnfer edilemeycek her sene olduğu gibi bence bu saatten sonra 350 verip almak mantıksız.

Almayın hocam ocakta aldım ben bilseydim almazdım oyun çıktığı gün alıcan veya hiç almıcan bu oyunu.

Bu son FIFA oyunu. Budna sonraki oyun FIFA yerine EA sports diye gelecek. Ve son oyun olacak. Güncelleme ile sürekli desteklenecek diye biliyorum. Ve naçizane tavsiyem bu sene de almayın. Sonunda her sene oyun çıkarmak yerine tek bir oyuna sürekli güncelleme ile her sene destekleneceğini görmek istiyorum. FIFA Mobile gibi.

Bu son FIFA oyunu. Budna sonraki oyun FIFA yerine EA sports diye gelecek. Ve son oyun olacak. Güncelleme ile sürekli desteklenecek diye biliyorum. Ve naçizane tavsiyem bu sene de almayın. Sonunda her sene oyun çıkarmak yerine tek bir oyuna sürekli güncelleme ile her sene destekleneceğini görmek istiyorum. FIFA Mobile gibi.

Keşke öyle bir şey olsa ama EA İnsanlar bu serileri bam güm alıp, sürekli oyun içi harcamalar yaptıkça böyle bir şey yapacağını hiç sanmıyorum.

Geri
Yukarı