Çözüldü FIFA 23 Steam'den indirilirse EA Play üyeliği gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dekayt

Centipat
Daha fazla  
Şu an Steam'de FIFA 23 indirimde. Steam'den oyunu alırsam oynamak için bir de ekstra EA Play üyeliği almak gerekir mi? Kafam karıştı burada. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Ben Epic Games üzerinden aldım, normal EA Play üyeliğim ile giriş yaptım. Steam ile bağlandığınız için bir problem olmayacaktır, EA Play üyeliğine para verme ihtiyacınız yok.
Almana gerek yok ancak giriş yaparken EA hesabını da isteyecek senden.

EA Play üyeliği almanıza gerek yok. EA Play FIFA 23'ü içinde bulunduran bir kütüphane sadece. Game Pass gibi düşünün. Nasıl game pass'da bulunan bir oyunu alınca game pass üyeliği gerekmiyorsa FIFA'da da aynı şekilde. EA hesabıyla giriş yapacaksınız tabi orası ayrı.

Ben Epic Games üzerinden aldım, normal EA Play üyeliğim ile giriş yaptım. Steam ile bağlandığınız için bir problem olmayacaktır, EA Play üyeliğine para verme ihtiyacınız yok.
Almana gerek yok ancak giriş yaparken EA hesabını da isteyecek senden.
Hayır. Sadece EA uygulaması üzerinden hesap açtırır o kadar. EA Play'e ayriyeten para ödemenize gerek yok.
EA Play üyeliği almanıza gerek yok. EA Play FIFA 23'ü içinde bulunduran bir kütüphane sadece. Game Pass gibi düşünün. Nasıl game pass'da bulunan bir oyunu alınca game pass üyeliği gerekmiyorsa FIFA'da da aynı şekilde. EA hesabıyla giriş yapacaksınız tabi orası ayrı.
Çok teşekkürler hepinize.

Geri
Yukarı