FIFA 23 sürekli takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

semihşahin

Centipat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun içerisinde bu videodakinin aynısı oluyor ve çok sık oluyor. 350 TL verdiğim oyunu oynayamamak çok sinir bozucu. Çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyun içerisinde bu videodakinin aynısı oluyor ve çok sık oluyor. 350 TL verdiğim oyunu oynayamamak çok sinir bozucu. Çözümünü bilen var mı?

Hocam 22 de aynısı oluyordu oyuna yüksek öncelik verdiyseniz normal yapın ben öyle çözmüştm galiba.

Bunun bir çözümü vardı fakat hatırlamıyorum başka bir oyunda benzeri bir şey oluyordu oyun aşırı ağır oluyordu bloom veya anti-aliasing varsa kapatmayı dene. Ben başka oyunda Config düzenleyerek çözmüştüm.

Bunun bir çözümü vardı fakat hatırlamıyorum başka bir oyunda benzeri bir şey oluyordu oyun aşırı ağır oluyordu bloom veya anti-aliasing varsa kapatmayı dene. Ben başka oyunda Config düzenleyerek çözmüştüm.

Lütfen hatırlayın aynı sorun benim içinde geçerli.

Hocam 22 de aynısı oluyordu oyuna yüksek öncelik verdiyseniz normal yapın ben öyle çözmüştm galiba.

Onu nereden yapıyoruz?

Sanki sorun oyunun kasmasından kaynaklı değil de internet ping / drop ile alakalı gibi duruyor. Oyun laglanıyor da sonra düzeliyormuş gibi. İnternet ayarlarınız ile ilgili sorunlara göz atmanızı öneririm..

Sanki sorun oyunun kasmasından kaynaklı değil de internet ping / drop ile alakalı gibi duruyor. Oyun laglanıyor da sonra düzeliyormuş gibi. İnternet ayarlarınız ile ilgili sorunlara göz atmanızı öneririm.

Hayır aynı sorun offline için de geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı