FIFA 23 tepki vermiyor

claviculaexx

Decapat
Daha fazla  
Dün oyunu indirdim, uğraşlar sonucu Memory dumb hatasını çözdüm. Bugünde Steam'den oyna diyorum, çalışıyor diyor EA App'e giriyor, App kapanıyor 3-4 saniye sonra tekrar App'e geri dönüyor. Bazı arkadaşlar gibi FIFA23 ekranına bile gelemedim daha, bir çözümü olan varsa yazabilirse sevinirim.

Dün oyunu indirdim, uğraşlar sonucu Memory dumb hatasını çözdüm. Bugünde Steam'den oyna diyorum, çalışıyor diyor EA App'e giriyor, App kapanıyor 3-4 saniye sonra tekrar App'e geri dönüyor. Bazı arkadaşlar gibi FIFA23 ekranına bile gelemedim daha, bir çözümü olan varsa yazabilirse sevinirim.
FIFA 22'de oluyor bana. Oyna diyorum açılıyor gibi oluyor ama ekrana bir şey gelmiyor. 2-3 kere Oynaya bastıktan sonra client geliyor.

Sorunu çözebildiniz mi, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Önce Origins üzerinden giriş yapıyordum. Daha sonra bilgisayara EA programını indirdim. Oyunu Steam üzerinden satın almıştım. Oyunu açmak istediğimde artık otomatik olarak EA Launcher açılıyor fakat oyunu açmıyor, hata falan da vermiyor. Hiçbir tepki vermiyor. Güvenlik duvarı olsun, Origin'si kaldırıp tüm kayıtlarını silmek olsun her şeyi denemedim açılmadı. Oyunu kaldırıp yeniden yükledim ancak düzelmiyor. Yok mu bunun bir çözümü?

Yeni konular

Geri
Yukarı