FIFA 23 toplu marş sesi yok

darknet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, FIFA 23 kariyer oynuyorum kendi takım kurdum ama toplu marş ayarlarken oradaki seslerin hiçbiri bende yok. Basıyorum ses gelmiyor ama ses ayarlarında bende hepsi full gene yok. Bunun çözümü var mı? Varsa söyleyin.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-03 122228.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-03 122228.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 26
Merhaba arkadaşlar, FIFA 23 kariyer oynuyorum kendi takım kurdum ama toplu marş ayarlarken oradaki seslerin hiçbiri bende yok. Basıyorum ses gelmiyor ama ses ayarlarında bende hepsi Full gene yok. Bunun çözümü var mı? Varsa söyleyin.

Bende aynı sorunu yaşıyorum kankaam bir çözüm bulabildin mi?

Merhaba arkadaşlar, FIFA 23 kariyer oynuyorum kendi takım kurdum ama toplu marş ayarlarken oradaki seslerin hiçbiri bende yok. Basıyorum ses gelmiyor ama ses ayarlarında bende hepsi Full gene yok. Bunun çözümü var mı? Varsa söyleyin.

Dostum sorunu buldum eğer live editor kullanıyorsan ki büyük ihtimal öyle ben sorunu böyle çözdüm oyun içinde F9 tuşuna bas orada açılan panelde sol üstte window yazacak ona bas ayarlara gir ve othersa tıkla oradan during match sound gibi bir şey olacak onun tikini kaldır ve artık marşlar çalışır durumda olacak umarım yardımcı olmuştur.

@darknet dostum çözümü buldum yukarıdaki mesajda anlattım umarım işine yarar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı