FIFA 23 videoda olan top sekiyor mu yoksa çarpıyor mu?

Yok hocam arkadaş topa müdahale ediyor fakat ısrarla etmediğini söylüyor tartıştık ve bir sonuca varmak için VAR'a gitme kararı aldık.

İyi akşamlar arkadaşlar, benim için çok önemli bir sorum var. Arkadaşla yaklaşık 3 saattir bunu tartışıyoruz. Bu top çarpıp sekiyor mu sekmiyor mu?

[LINK] video yükleyemediğim için linki buraya bırakıyorum.
Hocam kusura bakmayın ama bunu tartışmak için kör olmanız lazım. Çarpıp sekiyor.

Yok hocam arkadaş topa müdahale ediyor fakat ısrarla etmediğini söylüyor tartıştık ve bir sonuca varmak için VAR'a gitme kararı aldık.
Hocam peki topa deydiği için neden 3 saattir tartışıyorsunuz? Alt tarafı oyun bu.

Hocam kusura bakmayın ama bunu tartışmak için kör olmanız lazım. Çarpıp sekiyor.
Haklısın hocam ısrarla çarmadığını söyleyip duruyordu arkadaş. 2 arkadaş kararsız kaldı bende videoyu yavaşlatıp buraya sorma kararı aldım.

Hocam peki topa deydiği için neden 3 saattir tartışıyorsunuz? Alt tarafı oyun bu.
Makara gırgır işte hocam zaten video kaydını alıp oyun sonunda bakarız dedik aklımıza sonradan geldi.

Geri
Yukarı