FIFA 23 ''you don't have access'' hatası

Rasimugurlu

Centipat
Daha fazla  
Game Pass ile oyunu 10 saat ücretsiz oynamak için indirdim ancak bu hatayı veriyor. Nasıl çözebilirim arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
bende you don't have acces hatası var yaklaşık 10 saat önce fifa 23 aldım oynu steamdan açmaya çalışıncada ea app e atıp orda you don't have acces hatası veriyor. doğru hesabada bağlı bf1 i falan açabiliyorum. fifa 23 ea app kütüphanemde de gözükmüyor çözümü olan varsa söyleyebilir mi?

Bende you don't have acces hatası var yaklaşık 10 saat önce FIFA 23 aldım oynu Steam'den açmaya çalışınca da EA App e atıp orada you don't have acces hatası veriyor. Doğru hesabada bağlı BF1'i falan açabiliyorum. FIFA 23 EA App kütüphanemde de gözükmüyor çözümü olan varsa söyleyebilir mi?

FIFA 23'ün exesinin özelliklerine girip yönetici olarak çalıştırı kaldır düzelir ben öyle düzeltmiştim

EA sunucularıyla ilgili bir durum. Apex Legends'ı indirmeye başlatıp iptal edin sorun düzelecektir.

Merhaba FIFA 23 you dont have Access hatasını dün aldım dünden beri açamıyorum forumlardaki her öneriyi ve EA Support'taki arkadaşın er dediğini yapmama rağmen aynı hatayı veriyor yardımcı olabilir misiniz acaba.

Geri
Yukarı