FIFA 24 alınır mı?

Ben aldım kariyer modunu seviyorum gerek kariyer gerek fut olsun bence alınır FIFA yeni çıkarttığı oyunlara bu kadar kısa sürede indirim uygulamaz günümüz şartlarında 321 TL alıp kütüphanede saklanması gereken bir oyun.

Ben aldım kariyer modunu seviyorum gerek kariyer gerek fut olsun bence alınır FIFA yeni çıkarttığı oyunlara bu kadar kısa sürede indirim uygulamaz günümüz şartlarında 321 TL alıp kütüphanede saklanması gereken bir oyun.

Peki yeni FIFA çıktığında eski FIFA'nın Online özellikleri kapanıyor mu?

Yok kapanmıyor ama oyuncu bulmak zorlaşıyor FIFA'nın kötü bir huyu var yeni oyun çıkardığında eski oyunu ucuza vermiyor ya satışa kapatıyor ya da kaldırıyor ya da çok pahalı satıyor. O yüzden bu fiyata alınır.

Oyun kolunuz varsa, futbol oyunlarını seviyorsanız ve bütçenizi zorlamayacaksa kaçırılmayacak bir fırsat.

Oyun kolunuz varsa, futbol oyunlarını seviyorsanız ve bütçenizi zorlamayacaksa kaçırılmayacak bir fırsat.
Katılıyorum tabi ki konsol akıcılığı yok ama mesela çapraz platform oldugu için xbox da oynayan arkadaşım ile attık geçen 3-4 maç gayet iyiydi. Sadece duran toplarda ara geçişlerde donma oluyor oynanışı etkilemiyor oda

Geri
Yukarı