FIFA 24 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
UT için 70$ bile verilir. Tabi ki bu sizin bütçenize kalmış bir şey. Bütçen yoksa Crack oynarsın.
70 dolar verecekseniz siz verebilirsiniz dediğiniz gibi. Hatta istiyorsanız madem bu kadar gözünüzde büyük bana alın ben oynayayım 😀😀😀
Epic Games üzerinden almıştım ben de, oyunun arayüzünden daha oyunu sevmemeye başladım. Sonrasında iade de ettim zaten.

eFootball futbol tarihinin en berbat oyunu. 310TL'yi gözümün kanamasına tercih ederim. Futbol oyunlarına ilginiz yoksa zaten almanızı önermem.
Arkadaş arada çağırıyor anca öyle hocam yoksa oynamıyorum zaten. 321 TL'yi de uygun görüp vermiştim EA FC 24'e gidip iade ettim başka oyun aldım.

Her sene aynı çıkan oyuna 321 TL mi 😁 Crackli oynayın daha iyi.
Millet de bir laf bellemis hiç ağzından dusmuyor neymiş aynı oyunmuş :D. 17’den itibaren bütün fifa oyunlarını fazlasıyla oynadım ve üstüne ne kadar kattigini gorebiliyorum. At gözlüğüyle bakmayı bıraksanız iyi olur. Sadece kariyer yapan adam eski oyunlarda yapsın da, bu serinin online kısmı çok daha aktif.

70 dolar verecekseniz siz verebilirsiniz dediğiniz gibi. Hatta istiyorsanız madem bu kadar gözünüzde büyük bana alın ben oynayayım 😀😀😀
Epic Games üzerinden almıştım ben de, oyunun arayüzünden daha oyunu sevmemeye başladım. Sonrasında iade de ettim zaten.

Arkadaş arada çağırıyor anca öyle hocam yoksa oynamıyorum zaten. 321 TL'yi de uygun görüp vermiştim EA FC 24'e gidip iade ettim başka oyun aldım.
Dediğim gibi bütçesi olan satın alır. Sinyalcilik yapma :) Oyun 1.100 liradan 321 tl düşmüş birde iade istemişsin :) Sana tavsiyem hiç bir futbol oyununa para verme çünkü senin için hepsi aynı.

İyi forumlar sana :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı