FIFA 24 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana diyenlere bak fanboy olmuşlar savunucam diye, ilk mesajımda ne yazmışım bakın bakalım. Ayrıca 321 TL eğer online oynamayacaksa çöp olur şimdiden söyleyeyim, ben cyberpunk aldım ona bile pişmanım.

Bana diyenlere bak fanboy olmuşlar savunucam diye, ilk mesajımda ne yazmışım bakın bakalım. Ayrıca 321 TL eğer online oynamayacaksa çöp olur şimdiden söyleyeyim, ben cyberpunk aldım ona bile pişmanım.
Neden pişmansınız? Sizin düşünceniz para vermek yerine korsan olarak oynamak mı?

Neden pişmansınız? Sizin düşünceniz para vermek yerine korsan olarak oynamak mı?
Ben GTA gibi eğlenceli açık dünyası ve zevkli hikayesi olur demiştim ama 2 saat bile dayanamadım, çok sıkıcı geldi. Daha fazla yazardım ama belki yasaktır diye yazmıyorum. Korsana para yetiyorsa karşıyım ama bazı oyunlar fiyatını haketmiyor bence, forumda bile artık korsan yasak değil bu fiyatlarla oyun almak cidden zor.

Oynanış pek sevmedim kariyer modu güzel denilebilir Ballon d'Or lisanslı gayet hoş fiyatını hak etmiyor cidden Online idare eder işte.

FIFA 22'den beri futbol oyunu oynamadım. FIFA 24 nasıl geldi hiçbir bilgim yok. Oyun nasıl ve ayrıca alınmaya değer mi? Epic Games kuponu ile birlikte 310 TL gibi bir fiyata geliyor. Fiyatı iyi gibi ama olumsuz yorumlar almış merak ettim. Ultimate Team tarafında belirtirseniz sevinirim.

Herkese iyi sosyaller:)
Ben alışamadım açıkçası pek savunma sistemine çok kıl oldum.

Steam Summer Fest 2022’de Fifa’yı ₺90 küsura almıştım. Artık oyun alınamaz hale gelmiş. Dizenler hesaplarını çoktan dizdiler, ama şu saatten sonra Steam alanında sıfırdan bir hesap dizemezsiniz, bu mümkün değil.

Konuya gelecek olursak, Fifa 24 bugün ₺90 küsur olsa, sadece ismi için satın alırdım; oyun ziyadesiyle kötü ve ben kötü bir oyuna ₺310 verecek kalibrede bir insan değilim. Almanızı önermem.

Alınır. Olumsuz yanları var tabii hileler, hatalar. Fakat şu sıralar çok az rastladım.

FIFA 22'den beri futbol oyunu oynamadım. FIFA 24 nasıl geldi hiçbir bilgim yok. Oyun nasıl ve ayrıca alınmaya değer mi? Epic Games kuponu ile birlikte 310 TL gibi bir fiyata geliyor. Fiyatı iyi gibi ama olumsuz yorumlar almış merak ettim. Ultimate Team tarafında belirtirseniz sevinirim.

Herkese iyi sosyaller:)

Dostum kariyer oynayacaksan alınabilir. Bu sene kariyer modunu gerçekten güzel yapmışlar hiç sıkmıyor. Hem zorluk açısından da FIFA 22-23'ten daha iyi. Almanı tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı