Çözüldü FIFA 24 ekrana gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

xkBerlin

Decapat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
1660 süper
İşlemci
r5 3600
Arkadaşlar merhaba. Steam'den FIFA 24 oyununu aldım. Başlatıyorum başlıyor fakat menüler gözükmüyor. Arkadan FIFA sesi geliyor fakat ekran gidip geliyor sanki menü Zoom'lu gibi. Mavi, pembe ve yeşil yırtılma gibi renkler çıkıyor ve oyun bozukmuş gibi açılıyor çözümü bilen var mıdır?

Çözüm
Yanlış yükleme yapılmış olabilir.
Öncelikle EA App üzerinde FC24'e sağ tıkladıktan sonra manage deyince ve oyunun onarılmasını bekleyin. Akabinde Belgeler\FC 24\settings klasörünü silip oyuna girdikten sonra yeni profil oluşturur musun?
Öncelikle EA App üzerinde FC24'e sağ tıkladıktan sonra manage deyince ve oyunun onarılmasını bekleyin. Akabinde Belgeler\FC 24\settings klasörünü silip oyuna girdikten sonra yeni profil oluşturur musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam merhabalar, kariyer modunda bende Almanya ve Fransa ligi takımları yok sadece Dortmund ve PSG gözüküyor bu yöntemle benim sorunum çözülür mü?

Hocam merhabalar, kariyer modunda bende Almanya ve Fransa ligi takımları yok sadece Dortmund ve PSG gözüküyor bu yöntemle benim sorunum çözülür mü?

Diğer konuya cevap verdim aslında. Çözüldü mü sorunun? Bu tür problemler genelde yanlış ayar ya da yanlış yüklemeden kaynaklı oluyor.

Oldu çok teşekkür ederim.

Rica ederim. İyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı