FIFA 24 kadroya uygun taktik önerisi

Askan0109

Hectopat
Daha fazla  
FIFA'da kadromu belli bir seviyeye getirdim. Kadromun şu an güncel hali ve dizilim şeklini aşağıya bırakacağım. Dizilime ve kadrodaki oyunculara göre olabilecek en iyi taktikleri paylaşır mısınız? 100 saati devirdim. Fakat neyi nasıl yaparım daha çözemedim.

IMG_0614.jpeg
IMG_0615.jpeg

Merhaba, güncel olarak ben divison 2'ye kadar bu taktik ile kastım oyun içi 4 farklı formasyona dönebilmeniz çok iyi. Ben genelde 4-4-2 oynuyorum sizede öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kadroya da baktığımda Obgene ve Kuyt yetersiz kalabilir o değişir. Aynı zamanda orta saha çok zayıf kalmış, defans olarak başlıngıç için gayet iyi. Benim önerim Reece James SBC yapıp onu sağ beke atman Lahm ise CDM-CM olarak oynatman. Lahm orta sahada çok daha iyi olacaktır, ayrıca yeni gelen Essien'de yapabilirsen orta sahana çok iyi olur.

Merhaba, güncel olarak ben Division 2'ye kadar bu taktik ile kastım oyun içi 4 farklı formasyona dönebilmeniz çok iyi. Ben genelde 4-4-2 oynuyorum size de öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kadroya da baktığımda obgene ve kuyt yetersiz kalabilir o değişir. Aynı zamanda orta saha çok zayıf kalmış, defans olarak başlıngıç için gayet iyi. Benim önerim reece james SBC yapıp onu sağ beke atman lahm ise cdm-CM olarak oynatman. Lahm orta sahada çok daha iyi olacaktır, ayrıca yeni gelen Essien'de yapabilirsen orta sahana çok iyi olur.

Oyuna başladığımdan bu yana 4 2 4 ile oynuyorum 4 4 2'ye geçersem oynayışı çok etkiler mi? Kuyt ve obgenenin yeterli olmadığını biliyorum oyun bana sadece orta saha oyuncusu veriyor çok saçma bir şekilde, kadrodaki diğer oyuncuları çıkarırken çok zorluk yaşadım. Diğer tavsiyerlinizi içinde ayrıyeten teşekkürler bugün hepsini uyguluyor olacağım özellikle lahm ı orta sahada oynatmak çok mantıklı bir karar olacak benim de aklımda var idi.

@Askan0109 oyunun meta taktikleri bu sene 4-4-2 ve 4-3-2-1 attığım videoda maç içinde 2 taktiğide kullanabiliyor olacaksınız. 4-2-4 önermem pek. Rica ederim, kafana takılan başka bir şey varsa da sorabilirsin.

@Askan0109 oyunun meta taktikleri bu sene 4-4-2 ve 4-3-2-1 attığım videoda maç içinde 2 taktiğide kullanabiliyor olacaksınız. 4-2-4 önermem pek. Rica ederim, kafana takılan başka bir şey varsa da sorabilirsin.
Evet daha önce bilmiyordum maç içerisinde taktik değişildiğini videodaki taktikleri uyguladım şuan güzel gidiyor kimya için eski dizilim ile hiriyorum maç içerisinde değilince etki etmiyormuş teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı