FIFA Mobile 2018 Retro Yıldızları

Alper Ulusoy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle FIFA mobile retro stars gibi -90 gen takım isteyen oyunlarda puan kasamayan arkadaşlar, kadronuz 100+ değil ise 88-90 gen arası takımlar ile zor kazanabilirsiniz ama belli de olmaz. Neyse ben taktiği veriyim takım 8.

1->82-84 gen arası yapıyoruz
2-> Kaleci -forvet hattı - merkezi defans güçlü oyuncular diğer yerler çok düşük oyuncular ile yapılabilir eğer moo kullanıyor iseniz moonuz da yüksek genli olabilir çünkü çok fırsat geliyor.

-Kısa süredir FIFA mobile v.b konularda video hazırlıyorum destek olmak isterseniz Youtube kanalım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(82-84 yapmamızın nedeni oyuna başlayalı az zaman olmuş kadrosu 80'lik vb elit oyunculardan oluşan kolay kadroları vurmak için.)

-Kısa süredir FIFA mobile v.b konularda video hazırlıyorum. Destek olmak isterseniz Youtube kanalım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-Çıkmaz demeyin herkese çıkıyor +99 gen oyuncu inşallah herkese çıkar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı