FIFA Mobile 75 milyona santrafor önerisi

111 GEN Pauleta, 111 GEN David, 111 GEN Kluivert, Raul, Van Basten, Müller, 110 GEN Fernando Torres, Eto'o.

Bunların aşağısı da alınmaz bence. Son güncellemeden sonra galiba oyuncu fiyatları da bayağı arttı. 1.5 milyara bile oyuncu var. 111 GEN oyunculara bakabilirsin genel olarak pazarda. En ucuz 112 GEN 107.000.000 jeton.

111 GEN Pauleta, 111 GEN David, 111 GEN Kluivert, Raul, Van Basten, Müller, 110 GEN Fernando Torres, Eto'o.

Bunların aşağısı da alınmaz bence. Son güncellemeden sonra galiba oyuncu fiyatları da bayağı arttı. 1.5 milyara bile oyuncu var. 111 GEN oyunculara bakabilirsin genel olarak pazarda. En ucuz 112 GEN 107.000.000 jeton.

Oyunu oynamiyorum kaka alip birakmistim pazarda toplamda 200klik satisim vardi desene pazarin icinden gectiler paranin degeri de pul oldu diye😔

Oyunu oynamiyorum kaka alip birakmistim pazarda toplamda 200klik satisim vardi desene pazarin icinden gectiler paranin degeri de pul oldu diye😔
Hocam herkeste böyle oldu. Sadece bize özel değil. 115 GEN'lik oyuncular eklenince haliyle fiyatlar da bayağı arttı ama son 3 gündür bayağı iyi oyuncuları ücretsiz veriyorlar.

İyi mi oyuncular yüklü ama girmiyorum gireyim mi?
Hocam girin isterseniz. 2 milyarlık 115 GEN Messi var. Ultimate TOTS geldi. Bayağı pahalılar ancak çok iyiler. Girdiğiniz zaman da 3 oyuncu verecek oyun. Onları da alın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı