FIFA mod Manager indirirken virüs mü bulaştı?

Wostid Reis

Decipat
Kendi orijinal sitesinden indirdim VirusTotal'den tarattım temiz çıktı. Eskiden de indirmiştim ama ilk kez oldu. Açtığım zaman masasütü sayfası yenilendi ve bir sürü FIFA'i mod Manager dosyası oluşmaya başladı klasörler, loglar falan bende hemen temizledim. Hem temp dosyalarını hem de App Data'daki dosyalarını temizledim. Bir sıkıntı olur mu? Şu an Windows Defender ile tam tarama yapıyorum.

Virüs girmiş olabilir. Tarama sonucu söyleyin önce. Ve malwerabytes veya kaspersky kullanmanı öneririm, windows defender dayıma bile virüs diyor.

Virüs girmiş olabilir. Tarama sonucu söyleyin önce. Ve malwerabytes veya kaspersky kullanmanı öneririm, windows defender dayıma bile virüs diyor.
Hocam 3 saatlik kullanımım sorunu bir problem görmedim. Nerdeyse tüm dosyaları inceledim ben kurulum tarihine bakar çoğu klasöre baktım tek tek. Bir şey sezmedim. Bir problem yok gibi.

Hocam 3 saatlik kullanımım sorunu bir problem görmedim. Nerdeyse tüm dosyaları inceledim ben kurulum tarihine bakar çoğu klasöre baktım tek tek. Bir şey sezmedim. Bir problem yok gibi.
Kendin dosya dosya araman bir şeyi değiştirmezki. Virüs işletim sistemine, biosa, donanıma, Elle araman çok çok zor. Virüs crypterlanmışsa imkansız ötesi. Ama bir değişiklik yok gibi duruyorsa ve tarama sonucu temiz ise Bir şey olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı