FIFA nasıl oynanır?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Fenerbahçe kariyer açtım, oyuncu alacağım zaman bu oyuncu takıma yeni transfer oldu gelmek istemiyor diyor hepsine. Nasıl transfer yapacağım veya nasıl oyuncu bulacağım?

Fenerbahçe kariyer açtım, oyuncu alacağım zaman bu oyuncu takıma yeni transfer oldu gelmek istemiyor diyor hepsine. Nasıl transfer yapacağım veya nasıl oyuncu bulacağım?

Hangi oyun FIFA 15 de küresel transfer avcıları gibi bir şey vardı ancak hangi oyun olduğunu yazarsan yardımcı olabilirim bir de verdiğin transfer bütçesine dikkat et ve mesela yeni transfer olan bir oyuncunun değeri 10M olsa bile 15m versen gelmez 50M falan vermen gerekiyor bence saçma takımımında mutsuz ve yedek olan oyuncuları almaya özen göster.

Hocam yeni transfer olmamış bir oyuncu deneyin zaten gözüküyor hangi takım kimi aldı diye.

Transfer katılığı olarak katıyı mı seçtiniz acaba ?
Transfer katılığını gevşek seçersen rahat edersin oyunun başında.
Nasıl yapacaktım ki onu?

Transfer yaması mı kurdunuz?

Evet 2023 Yaz transfer yaması kurmuştum. Zaha'yı alabiliyordum alamadım sonra tekrar teklif yaptım aynısı oldu Dzeko vb. oyuncularda direkt istemiyor dedi.

Oyun FIFA 19.

Neden öyle oluyor?
Eski bir oyunu oynadığınız için oyuncular takım değiştiriyor ve yeni transfer olmuş gibi gözüküyor.
Bir de arkadaşların dediği transfer katılığı ayarı nedir, nasıl ayarlanır?
Arkadaşın dediği transfer katılığı yanılmıyorsam FIFA 21'de geldi ve oyuncuların size transfer olma olasılığı, takımların talepleri gibi konularda gevşek ya da katı ayarlayabiliyorsunuz. Siz FIFA 19 oynadığınız için sizin oyununuzda yok.

Geri
Yukarı