FIFA Online 4 101XP güvenilir mi?

Daha fazla  
FIFA 04 Online oyunu indirdim. Oyunun kurulum dosyalarını internetten indirirken bir şey fark ettim. Uygulama veri indirirken aynı zamanda veri upload ediyor. Bahsettiğim upload KB boyutunda değil MB boyutunda. Benim internet sağlayıcım Max 8 Mbps upload veriyor ve bu oyunda indirme işlemi yapmaya başladığım an upload oranı 8Mbps'e yaklaşıyor. Sizce bu güvenilir mi?

İndirdiğim web sitesi:

1631895203458-png.1167696

1631895903885.png

Ne demek istediğinizi ben anlamadım ama güvenilir. Bu kadar inceleyecek olursak Steam'den de şüphe duyarım.
Steamde oyun indirirken veri upload etmiyor, downloadı en yüksekte veriyi indirmeye çalışıyor. Burası bilgisayarımdan bazı verileri uploud ediyor ama ne verisi olduğunu bilmiyorum. Download olarak da 50 mbps internet bağlantım olmasına rağmen indirmeyi başladıktan 2 sn sonra indirme hızını 10 15 mbps civarına düşürüyor ama upload hep yüksek. Sanki bilerek yavaş download ediyor ki indirme uzun sürsün de dosyaları upload edebilelim der gibi.

Steam'de oyun indirirken veri upload etmiyor, downloadı en yüksekte veriyi indirmeye çalışıyor. Burası bilgisayarımdan bazı verileri upload ediyor ama ne verisi olduğunu bilmiyorum. Download olarak da 50 Mbps internet bağlantım olmasına rağmen indirmeyi başladıktan 2 sn sonra indirme hızını 10 15 Mbps civarına düşürüyor ama upload hep yüksek. Sanki bilerek yavaş download ediyor ki indirme uzun sürsün de dosyaları upload edebilelim der gibi.

Sizce, neleri upload ediyor olabilir?

Katılıyorum çok tuhaf, net limitter programıyla uploadın hızını düşürüyorum, bu sefer download da düşüyor. Çözen anlayan bi arkadaş varsa bizi bi yeşillendirsin lütfen.

Son düzenleme:
Katılıyorum çok tuhaf, net limitter programıyla uploadın hızını düşürüyorum, bu sefer download da düşüyor. Çözen anlayan bi arkadaş varsa bizi bi yeşillendirsin lütfen.

Aklıma şöyle bir şey geldi. Windows güncellemelerinde teslim iyileştirme yapabiliyor. Torrent mantığıyla sana indirdiği programı senden alıp başka bir kişiye gönderiyor olabilir. Ama olmayada bilir. Bilemedim.

Geri
Yukarı