FIFA Online 4 daha iyi oyuncu alma

Thrian

Hectopat
Merhaba. Ben FIFA Online 4'e başladım ve oynarken karşıma hep en az 90 puanlı oyuncular geliyor. Benim oyuncularım ise 70 puan civarı. Gelen ödülleri aldım. Sadece bazı karakterlerim 85 puan. Nasıl karakter dizeceğim? Ya da oyuncu geliştirerek mi o kadar yüksek oyuncuları oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben FIFA Online 4'e başladım ve oynarken karşıma hep en az 90 puanlı oyuncular geliyor. Benim oyuncularım ise 70 puan civarı. Gelen ödülleri aldım. Sadece bazı karakterlerim 85 puan. Nasıl karakter dizeceğim? Ya da oyuncu geliştirerek mi o kadar yüksek oyuncuları oluyor?

Bende bekliyorum sorunun cevabını bende başlamak istiyorum ancak Ultimate Team'deki gibi mi oluyor onu merak ettim. Bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

Bende bekliyorum sorunun cevabını bende başlamak istiyorum ancak Ultimate Team'deki gibi mi oluyor onu merak ettim. Bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Oyun P2W mi olmuş? Oynayan biri cevaplayabilir mi?

Üstünden çok zaman geçti fakat yine de yazayım. Şu an en düşük oyuncum 103 rating. Oynadıkça verdiği ödüller ve verdiği para ile hayli hayli takım diziyorsunuz. Aynı zamanda oyun hep etkinlik yapıyor ve her gün çok iyi oyuncu alabiliyorsun etkinlikler ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı