FIFA Online 4 DXGI_ERROR_DEVICE_RESET hatası

gorkemkkk5

Femtopat
Daha fazla  
FIFA Online 4'te bazen oyun açılırken ve öğelerde kart açıcakken böyle bir hata alıyorum. Nedeni ne olailir sizce? Yardımcı olursanız sevinirim...

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran kartı sürücünüzde sorun var. Silip tekrar yüklemeyi deneyin.
Öncelikle ekran kartı sürücünüzü kaldırın:
Sonrasında sürücüyü tekrar yükleyin:

Artı -1 Eksi
Ekran kartı sürücünüzde sorun var. Silip tekrar yüklemeyi deneyin.
Öncelikle ekran kartı sürücünüzü kaldırın:
Sonrasında sürücüyü tekrar yükleyin:
silip tekrar yükledim ddu programından temiz olarak sildim tekrar yükledim yine bu hata verdi ve sadece fifa online 4 te bu sorunu yaşıyorum

Sadece FIFA'da ise oyun kaynaklıdır. Ben size verdiği hatada sürücü sorunu dediği için bunu yaptırdım.
Oyun dosyalarını doğrulayın.
onuda denedin hatta 3 4 kere denedim ve bu hatayı çok araştırdım bu hatanın çözümü bir türlü bulamadım yok yani sadece ben yaşıyorum ve bulamadım hala ne olduğunu bende buraya atayım belki bilen birsi çıkar diye ama dediğim gibi doğruladım dosyalraıda

onuda denedin hatta 3 4 kere denedim ve bu hatayı çok araştırdım bu hatanın çözümü bir türlü bulamadım yok yani sadece ben yaşıyorum ve bulamadım hala ne olduğunu bende buraya atayım belki bilen birsi çıkar diye ama dediğim gibi doğruladım dosyalraıda
çözüm bulabildin mi bende 2 aydır arıyprum ama çözüm buamadım

Merhaba, son bir aydır ara ara son haftadır da neredeyse her oyuna girdiğimde bu hatayı alıyorum ve hala çözümü bulamadım siz bir şeyler bulabildiyseniz lütfen paylaşır mısınız?

Dosya Ekleri

• ekran sorun.PNG
    ekran sorun.PNG
    18,3 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı